dnes
Sobota - prehanky-snih
2°C
zítra
Neděle - snih
0°C
pozítří
Pondělí - snih
0°C
Dětská PrahaZpravodajství

Když si dítě prosazuje svou. Setkání rodičů s psycholožkou zdarma

Novoměstská radnice připravila bezplatný pravidelný program pro rodiny s dětmi Setkávání rodičů s psycholožkou. Na společném setkání se maminky a tatínkové budou moci volně ptát zkušených psycholožek na své trable ve výchově dětí. Lektorka nejprve pohovoří obecně k tématu a poté bude prostor pro otázky a sdílení zkušeností mezi rodiči. Setkání střídavě povedou dvě zkušené psycholožky Anna Stodolová a Jarmila Čierná.

V úterý 29. března od 9 hodin bude tématem setkání „Když si dítě prosazuje svou".

Kdy: Setkání bude probíhat vždy od 9:00 do 11:30 hodin.

Kde: Žulový bar, Novoměstská radnice, Praha 2.

clipboard01-nahled

Další termíny a témata setkání:

Úterý 12. 4. 2016 „Hranice ve výchově (a ve vztazích vůbec)“

Úterý 26. 4. 2016 „Hyperaktivita“

Pondělí 9. 5. 2016 téma se upřesní dle zájmu rodičů

Úterý 24. 5. 2016 téma se upřesní dle zájmu rodičů

Na setkání může volně přicházet každý, kdo má zájem.

 

 

 

 

Témata budou reagovat na nejčastější problémy ve výchově dětí a v rodinném prostředí obecně a také se budou odvíjet od přání rodičů a toho s čím se aktuálně potýkají.

Zajištěno bude hlídání dětí za symbolický poplatek 50 Kč.

Prosíme zájemce, aby nahlásili svoji účast a případně vznesly dotazy na email: kotmelova@nrpraha.cz .

Kdo setkání povede:

Jarmila Čierná

PhDr. Jarmila Čierná, psycholožka, supervizorka, lektorka. Studium psychologie absolvovala v r. 1974. Pak se profesně věnovala rodinným vztahům, výchově dětí problémům s výchovou, krizovým situacím v životě lidí a tomu, jak je zvládat, agresivnímu jednání.

Při setkáních s rodiči ji zajímají témata rodinného soužití, mezigeneračních vztahů, rodičovských rolí a potřeb rodičů, vývoje dětí a jejich potřeb, jejich vztahů. Je vdaná, má 2 dospělé děti a 6 vnoučat.

Anna Stodolová

PhDr. Anna Stodolová vystudovala psychologii na FF UK v Praze. Od roku 1996 pracuje v SOS centru Diakonie, kde se věnuje krizové intervenci, psychoterapii a poradenství. Je zde zapojena do projektu Násilí ve vztazích, kde nabízí terapii původcům agrese ve vztazích. Pracuje také v soukromé praxi v Modřanech. V rámci terapie pracuje individuálně s dospělými a adolescenty. Nabízí také párovou terapii. Lektoruje kurzy krizové intervence a kurzy práce s agresí ve vztazích. Od roku 2008 připravuje besedy pro rodiče, kde se věnuje tématům výchovy a partnerských vztahů. Ve volném čase se věnuje sportu a hudbě. Je vdaná a má 5 dětí.

Kontakt:

Bedřiška Kotmelová, Novoměstská radnice, tel.: 602627307, kotmelova@nrpraha.cz.

607 627 3


Další články
Nahoru