dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Hádka muže a ženy skončila tragicky. Mladší partner zemřel po bodnutí nožem
Žena vzala při hádce do ruky nůž. Ilustračníf foto: sxc.hu

Hádka muže a ženy skončila tragicky. Mladší partner zemřel po bodnutí nožem

V bytě v ulici Vaňkova v Praze 9 se opakovaně hádali partneři a jejich další spor  bohužel skončil v pátek večer tragicky. Kolem dvacáté hodiny totiž čtyřiapadesátiletá žena vzala do rukou nůž, což nakonec vůbec nedopadlo dobře.

S nožem totiž nejdříve začala ohrožovat dvaačtyřicetiletého partnera, a poté mu zasadila jednu ránu do pravé horní části hrudníku. Zranění způsobené tímto jedním zásahem bylo ale natolik fatální, že mu muž na místě podlehl, a to i přes téměř okamžitou resuscitaci přivolaných záchranářů.

Nutno také zmínit, že podstatnou roli v celé události sehrál alkohol. „Zadržená žena je v tuto chvíli podezřelá z trestného činu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za který jí v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na šestnáct let,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Nicméně případ jako takový je na samotném začátku prošetřování, kdy nelze vyloučit jeho překvalifikování na trestný čin vraždy. V tom případě by jí podle Hulana hrozil trest minimálně o dva roky delší.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru