dnes
Sobota - oblacno
21°C
zítra
Neděle - jasno
20°C
pozítří
Pondělí - jasno
18°C
Lifestyle / Zdraví / Cestování

Když jí bylo nejhůře, dala si jasný cíl. V osmdesáti bude jednou z nejlepších chiromantiček na světě

„Co je to chiromantie? Chceme-li pojem chiromantie přeložit do naší řeči, znamená to v češtině věštění z ruky. Rozložíme-li toto cizí slovo na dvě části, potom chiro značí v cizích složených slovech vztah k rukám (např. řecky ruka se řekne chjeri) a mantika znamená věštění nebo věštectví. Chiromantie je jeden z oborů, který má vztah k astrologické vědě, “ říká Jana Niessnerová, která se jí věnuje 18 let.

Kolébkou čtení z ruky je Indie a starověká věda Samudrika Shastra. Dodnes je to v Indii uznávaná profese. Do Evropy se dostala díky kočovným kmenům Romů, pocházejících z Indie.

Na rukou lze nalézt mnoho informací týkajících se minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Například povahu člověka, životní sílu, mentální schopnosti a inteligenci, postavení v partnerských vztazích, způsob jakým se projevujete citově, co nás čeká v partnerských vztazích, vhodná povolání, znaky bohatství a majetku nebo děti, sourozence, zdraví a spousta další oblastí života.

Z které ruky věštíme?

„Čte se z obou. Je důležité, která ruka je dominantní a která pasivní. Při hodnocení ruky je otázka praváctví a leváctví a toho, na kterou ruku je třeba se soustředit, zásadní. Chiromanté už dávno objevili, že každá z páru rukou zachycuje a odhaluje jiné životní aspekty,“ říká chiromantička.

S chiromatií se můžete seznámit a poznat jí blíže můžete na čtyřdenním cyklu kurzů chiromantie – čtení z ruky v Praze od 17. února 2017 v Bělehradské 64, Praha 2 od 10–16 hodin.

V rámci těchto kurzů se seznámíte se základy čtení z rukou. Získáte hluboký vhled do charakteristiky vaší osobnosti, o svých silných stránkách a oblastech, kde na sobě můžete ještě zapracovat.

Na otiscích vašich dlaní můžete později sledovat, jak se vaše linie mění změnou vašeho přístupu k životu.

Celý cyklus se skládá z následujících výukových dnů:

17. února 2017 – Základy

23. března 2017 – Bohatství

28. dubna 2017 – Vztahy

26. května 2017 – Zdraví

Cena za celý cyklus čtyř kurzů je 3900 korun. Počet míst je omezen, objednávat se můžete na telefonu: 604 679 541, případně mail: jana.niessnerova@seznam.cz.


Toto vážné onemocnění je bohužel na vzestupu, velmi vážnému průběhu loni čelily už stovky lidí

Včera ve 20:36

Těžký zápal plic, otrava krve, zánět mozkových blan či akutní zánět středního ucha. To jsou jen některá onemocnění dětí i dospělých, která může mít na svědomí pneumokok – bakterie Streptococcus pneumoniae. Velmi vážnému průběhu invazivní pneumokokové infekce (IPO) loni v České republice podle...

Saunia chystá speciální divadelní ceremoniály pod vedením saunových mistrů

8. dubna 2019 v 08:30

Tři pražské pobočky saunového světa Saunia chystají speciální divadelní ceremoniály na filmové motivy, které budou probíhat pod vedením těch nejlepších saunových mistrů z Česka a Slovenska, Ondřeje Sochůrky a Roberta Žídka.

Zdraví pod kontrolou v OC Galerie Harfa

2. dubna 2019 ve 12:29

Projekt, jehož cílem je zvýšení povědomí o zdraví a dostupnosti zdravotní péče pořádají studenti pod záštitou IFMSAcz – International Federation of Medical Students' Associations.

Další články
Nahoru