dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Kdyby tušil, co u jeho kamarádky vyvolá jedna smska, nikdy by ji asi neposlal

V pondělí krátce před půlnocí byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 11 do ulice Holušická, kde někdo rušil noční klid troubením klaksonu. Strážníci na místě nalezli otevřené auto, které mělo ulomený stěrač a stínítko u řidiče.

Na zadních sedadlech navíc nalezli registrační značku. Ukázalo se, že je evidována jako odcizená. Oznamovatel následně řekl, že viděl mladou ženu, jak troubila, a poté vztekle utrhla stínítko a ulomila stěrač. Žena potom odešla k nedaleké zastávce MHD.

Tam ji také strážníci nalezli a přivedli zpět. K poškození auta se přiznala. Jako důvod uvedla, že jí kamarád přivezl do Holušické ulice s tím, že si jen něco vyřídí, a poté jí odveze domů.

Mezitím, co ona čekala v autě, tak od něj obdržela smsku s tím, že nedorazí. Když se mu pak pokoušela volat a domluvit se sním, vypnul si telefon.

To jí natolik rozčílilo, že mu auto poškodila. „Protože se však ve vozidle nacházela odcizená registrační značka, hlídka na místo přivolala Policii ČR, která si celou věc přezvala k dalšímu šetření,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru