dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Kdo maže, ten… Mladík trpěl nouzí, proto ukradl lahvičky s lubrikačním gelem

Dnes v noci prováděli strážníci z Prahy 10 kontrolní činnost v obchodním centru v ulici U Slávie, kde je kontaktoval pracovník ochranné agentury. Ten strážníkům sdělil, že na kamerovém systému viděl mladíka, který krade zboží a dává si ho do batohu. Když prošel zloděj pokladnami bez zaplacení, zadržel ho.

Strážníci provedeným šetřením zjistili, že mladík odcizil 5 lahviček s lubrikačním gelem. Zloděj řekl, že to udělal z důvodů finanční nouze a za své chování se omluvil. Za své chování se nyní bude zpovídat úředníkům. Hlídka totiž celou věc dále postoupila příslušnému správnímu orgánu k dalšímu opatření.

Čtěte také: A jelikož ji ještě nechytli, užívá si dodnes: Mladá žena ukradla prezervativy za 18 tisíc korun


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru