dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Kdo důvěřuje Pavlu Caldrovi a nenajde ho na volebním lístku, má alternativu
Starosta Prahy 4 Pavel Caldr kandiduje za hnutí Pro Prahu. Foto: archiv

Kdo důvěřuje Pavlu Caldrovi a nenajde ho na volebním lístku, má alternativu

Chcete volit v pátečních a sobotních komunálních volbách současného starostu Prahy 4 Pavla Caldra? Hledejte na hlasovacích lístcích hnutí Pro Prahu. Starosta Pavel Caldr kandiduje ve volebním obvodu číslo 2 (Braník, Hodkovičky, Lhotka, Podolí, Krč).

Pokud jeho jméno na hlasovacím lístku nenajdete, protože volíte v jiném obvodu a svému dosavadnímu starostovi důvěřujete, můžete na kandidátce hnutí Pro Prahu najít jeho kolegy Ivanu Staňkovou, volební obvod číslo 3 (Krč, Lhotka), Jana Schneidera, volební obvod číslo 4 (Záběhlice, Michle, Nusle), Martina Píšu, volební obvod číslo 1 (Nusle a Podolí) a Martina Hudce, volební obvod číslo 5 (Nusle, Michle, Krč).

Čtěte také:

Sanep: Z pražských starostů lidé nejlépe hodnotí Caldra z Prahy 4, bodovali Kousalíková i Zoufalík

Praha 4 vítá zakrytí Spořilovské ulice. Snad nezůstane jen u slibů, říká starosta Caldr

Praha 4 chce chránit zeleň na svém území, po metropoli požaduje nezastavitelnost

Potvrzeno: Praha 4 odkoupí a obnoví chátrající koupaliště Lhotka

Do Braníku se vrátí výroba piva, Zemský pivovar se usídlí v Dominikánském dvoře


Další rezignace na zastupitelský mandát v Praze 1, na řadě je důchodce Král

23. října 2014 v 16:43

Na mandát v zastupitelstvu Prahy 1 rezignoval Karel Grabein Procházka, který byl zvolen na kandidátce za ANO 2011. Standardně je jeho mandát postoupen dalšímu v pořadí na kandidátce této strany.

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Letňanech koaliční smlouvu

21. října 2014 v 15:27

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Praze 18-Letňanech koaliční smlouvu. Společně vládly radnici i v minulém volebním období, starostou bude dál Ivan Kabický (ODS). Strany dosud vládly s jasnou většinou 18 z 21 hlasů, teď mají těsných 11.

TOP 09 v Praze 6 uzavře koalici se zelenými, starosty a lidovci

21. října 2014 v 15:23

Ve 45členném zastupitelstvu bude mít koalice pohodlnou většinu 24 hlasů. Druhé ANO tak stejně jako dosud vládnoucí ODS a ČSSD skončí v opozici.

Složitá povolební jednání v Praze 3, koalice se nerýsuje

16. října 2014 v 16:19

V Praze 3 vedou povolební vyjednávání o možné koalici dosavadní partneři – vítězný Žižkov (nejen) sobě, druhá TOP 09 a ČSSD. Koalice se ale zatím nerýsuje. Zda se nakonec strany dohodnou na pokračování spolupráce, není vůbec jisté. Koalici by totiž mohly sestavit strany i bez...

V Praze 6 může vítěznou TOP 09 předběhnout ANO

16. října 2014 v 16:16

Vyjednávači TOP 09, která se ziskem 11 mandátů v 45členném zastupitelstvu zvítězila ve volbách v Praze 6, se v posledních dnech setkali se všemi zvolenými stranami s výjimkou KSČM. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl Tomáš Jílek z vyjednávacího týmu TOP 09.

Partnerství po volbách v Praze 2? Klíčem je privatizace

16. října 2014 v 16:12

Vítězná ODS v Praze 2 začala vyjednávat s ostatními stranami budoucí koalici pro místní radnici. Za sebou má první jednání, řekla ČTK zastupitelka a členka vyjednávacího týmu ODS Aleksandra Udženija.

Další články
Nahoru