dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
4°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Kde se ta zloba v mladé ženě vzala?! Nic jí neudělal, dopadl hodně špatně. Stejně jako jeho mužství

Pražští policisté pátrají po mladé ženě, která minulý týden v neděli odpoledne před půl pátou surově napadla devětačtyřicetiletého muže a zkopala ho do bezvědomí.

Muž se opilý opíral o značku a po chvíli spadnul. Této skutečnost využila neznámá žena, která ho několikrát kopla do obličeje a celkově oblasti hlavy. Po tomto surovém útorku zůstal zraněný muž ležet bezvládně na chodníku, což zaznamenali kolemjdoucí mladík a dívka.

„Ti nejprve od poškozeného odešli, stejně jako útočnice, se kterou při tom zjevně diskutovali. Když se pak ohlédli a viděli, že se napadený z chodníku nezvedl, vrátili se k němu a snažili se mu poskytnout laickou první pomoc,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět jak k muži přistoupila a kopla ho bez slitování do rozkroku. Ostatní přítomní jí zabránili v dalším napadání a hledaná proto odešla na nedalekou tramvajovou zastávku, odkud odjela směr Žižkov. Zraněného muže odvezla záchranka v bezvědomí do nemocnice.

Událost prošetřují kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu. Ti během poškozeného, po tom, co se probral z bezvědomí, vyslechli a při tom se dozvěděli, že útočnici potkal o několik hodin dříve v nedalekém baru. Tam zaskočil na pár piv.

Už v tomto baru ale hledaná poškozeného bez jakéhokoli předchozího konfliktu napadla, když mu o hlavu rozbila skleněnou lahev. Dle svých slov se muž snažil ženu i tak ignorovat, aby v ní nevyprovokoval další, nebo ještě větší agresi. To se mu ale zjevně nepodařilo.

„Hledaná ho i tak nadále, když ne fyzicky, tak alespoň verbálně atakovala do té doby, než muži ochranka baru doporučila provozovnu opustit, aby zabránila dalším konfliktům. Muž jejich doporučení respektoval a z baru odešel. Pak se ale k jeho smůle odehrálo shora popsané,“ sdělil Hulan.

Událost kriminalisté momentálně prošetřují pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což hledané v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Žena je podle zjištěných skutečností cizinka.


Řidič, který unikal v kradeném autě, byl obviněn z několika trestných činů

Včera v 10:33

S mužem, který byl v noci na neděli zadržen po divoké honičce v kradeném autě, bylo zahájeno trestní stíhání pro trestné činy krádež, obecné ohrožení, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ohrožení pod vlivem návykové látky a poškození cizí věci. Sdělil to dnes mluvčí pražské policie Jan...

Dezorientovaný cizinec skončil na psychiatrii

7. prosince 2018 ve 13:03

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ve stanici metra Háje je dezorientovaný muž. „Hlídka podivně se chovajícího muže oslovila, ten však nereagoval, odmítal komunikovat a nekontroloval své chování,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

7. prosince 2018 v 08:59

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být...

Pomatený cizinec bez boty způsobil v centru Prahy nehodu

3. prosince 2018 ve 14:39

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými...

Na oslavu narozenin rozkopl dveře v metru

3. prosince 2018 ve 13:36

Strážníci z Prahy 14 zadrželi mladíka, který rozkopal skleněnou výplň dveří do stanice metra Černý Most. Jako důvod uvedl, že tak chtěl oslavit narozeniny. Případ dále šetří policisté.

Dříve milenci, nyní je láska dvou mužů passé. V neděli vyvrcholila tímto nehezkým způsobem. Důvod? Zkuste si tipnout…

3. prosince 2018 ve 13:26

Strážníci zamezili fyzickému konfliktu mezi bývalými partnery. Zraněného muže převezli záchranáři do nemocnice. Jeho bývalého přítele si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR.

Muže, který pobodal prodavačku v cukrárně, se podařilo zadržet

2. prosince 2018 v 15:10

Osmatřicetiletého muže, který je podezřelý, že v pátek ráno pobodal ve vršovické cukrárně prodavačku, se už policistům podařilo zadržet. Žena musela být ošetřena v nemocnici.

Měl dvě piva k večeři

30. listopadu 2018 v 18:25

Při kontrole ve Švehlově ulici si autohlídka městské policie z Prahy 15 všimla jedoucího auta s rozsvícenými výstražnými světly. Hlídka vozidlo zastavila, aby zjistila, zda jeho řidič nepotřebuje pomoc.

Další články
Nahoru