dnes
Neděle - skorojasno
14°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
15°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
12°C
Pražské krimi

Kde se ta zloba v mladé ženě vzala?! Nic jí neudělal, dopadl hodně špatně. Stejně jako jeho mužství

Pražští policisté pátrají po mladé ženě, která minulý týden v neděli odpoledne před půl pátou surově napadla devětačtyřicetiletého muže a zkopala ho do bezvědomí.

Muž se opilý opíral o značku a po chvíli spadnul. Této skutečnost využila neznámá žena, která ho několikrát kopla do obličeje a celkově oblasti hlavy. Po tomto surovém útorku zůstal zraněný muž ležet bezvládně na chodníku, což zaznamenali kolemjdoucí mladík a dívka.

„Ti nejprve od poškozeného odešli, stejně jako útočnice, se kterou při tom zjevně diskutovali. Když se pak ohlédli a viděli, že se napadený z chodníku nezvedl, vrátili se k němu a snažili se mu poskytnout laickou první pomoc,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět jak k muži přistoupila a kopla ho bez slitování do rozkroku. Ostatní přítomní jí zabránili v dalším napadání a hledaná proto odešla na nedalekou tramvajovou zastávku, odkud odjela směr Žižkov. Zraněného muže odvezla záchranka v bezvědomí do nemocnice.

Událost prošetřují kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu. Ti během poškozeného, po tom, co se probral z bezvědomí, vyslechli a při tom se dozvěděli, že útočnici potkal o několik hodin dříve v nedalekém baru. Tam zaskočil na pár piv.

Už v tomto baru ale hledaná poškozeného bez jakéhokoli předchozího konfliktu napadla, když mu o hlavu rozbila skleněnou lahev. Dle svých slov se muž snažil ženu i tak ignorovat, aby v ní nevyprovokoval další, nebo ještě větší agresi. To se mu ale zjevně nepodařilo.

„Hledaná ho i tak nadále, když ne fyzicky, tak alespoň verbálně atakovala do té doby, než muži ochranka baru doporučila provozovnu opustit, aby zabránila dalším konfliktům. Muž jejich doporučení respektoval a z baru odešel. Pak se ale k jeho smůle odehrálo shora popsané,“ sdělil Hulan.

Událost kriminalisté momentálně prošetřují pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což hledané v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Žena je podle zjištěných skutečností cizinka.


Mladík se zákazem řízením ujížděl strážníkům

Včera v 08:40

Ve čtvrtek odpoledne prováděli strážníci z Prahy 7 kontrolní činnost v Plynární ulici, kde uviděli řidiče osobního auta, který porušil zákaz vjezdu. Když dal strážník zdvižením ruky mladému řidiči pokyn k zastavení, tak muž zvýšil rychlost a začal ujíždět. Autohlídka začala vozidlo pronásledovat....

Muž se chtěl uškrtit pomocí obinadla

18. října 2018 ve 13:45

V úterý odpoledne přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že v Rubensově ulici je mladý muž, který má kolem krku ovázané obinadlo a vyhrožuje sebevraždou. Hlídka muže nalezla sedícího na zídce a ihned mu škrtidlo sundala z krku. 

Mladík postříkal kapotu auta montážní pěnou

18. října 2018 ve 13:43

Ve středu odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 2 do Chopinovy ulice, kde měl neznámý muž postříkat zaparkované osobní vozidlo montážní pěnou. Strážníci se spojili s volajícím, který uvedl, že spolu s dalším svědkem viděli mladíka, jak z tlakové nádoby stříkal montážní pěnu na osobní...

Policisté ukončili vyšetřování znásilnění v centru Prahy

17. října 2018 ve 21:44

Kriminalisté z prvního policejního obvodu z 6. oddělení obecné kriminality ukončili vyšetřování případu znásilnění turistky v Náprstkově ulici v centru Prahy z letošního 2. dubna a podali na Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 návrh na podání obžaloby.

Zobnul si perníček a šup za volant!

16. října 2018 v 10:27

Strážníci zadrželi zdrogovaného řidiče. Ten se bez okolků přiznal, že v noci před jízdou požil pervitin. Případ dále šetří státní policisté.

Senior zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli

15. října 2018 ve 13:24

Pohotové jednání předvedli sportovec a strážník pražské městské policie při záchraně seniora se zástavou srdce. Ten zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli.

Klečící nahý muž v hotelovém pokoji

13. října 2018 v 08:38

Hotelový host zdemoloval vybavení pokoje. Z okna dokonce vyhodil i televizor. Strážníci jednatřicetiletého muže omezili na osobní svobodě.

Strážníci odhalili auto s ručně napsanou registrační značkou

10. října 2018 ve 21:34

Osobní auto šedé barvy, jehož řidič porušil dopravní značení v Haštalské ulici, neuniklo pozornosti strážníků z Prahy 1 v pondělí večer. Po jeho zastavení strážníci zjistili, že vedle rozbitého čelního skla jsou obě registrační značky vyrobeny z papíru a ručně popsané. „S ohledem na zjištěné...

Jednačtyřicetiletý cizinec ničil eskalátory ve stanici metra

9. října 2018 v 11:47

Do stanice metra Náměstí Republiky včera vyjela hlídka městské policie na oznámení dozorčího. Dle jeho slov zde měl muž rozebírat eskalátor. Strážnici ho spatřili ve chvíli, kdy se pokoušel odstranit černé madlo, což se mu nakonec částečně podařilo. Za pomoci hmatů a chvatů mu v dalším počínání...

Agresivní cizinec skončil na záchytce

7. října 2018 v 10:04

Ve čtvrtek odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 1 do Dlouhé ulice, kde mělo před restaurací docházet k potyčce několika osob. Hlídka na místě nalezla opilého mladého cizince, který se měl při placení útraty chovat agresivně a vyvolávat konflikt.

Další články
Nahoru