dnes
Úterý - oblacno
27°C
zítra
Středa - polojasno
32°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
31°C
Pražské krimi

Kde se ta zloba v mladé ženě vzala?! Nic jí neudělal, dopadl hodně špatně. Stejně jako jeho mužství

Pražští policisté pátrají po mladé ženě, která minulý týden v neděli odpoledne před půl pátou surově napadla devětačtyřicetiletého muže a zkopala ho do bezvědomí.

Muž se opilý opíral o značku a po chvíli spadnul. Této skutečnost využila neznámá žena, která ho několikrát kopla do obličeje a celkově oblasti hlavy. Po tomto surovém útorku zůstal zraněný muž ležet bezvládně na chodníku, což zaznamenali kolemjdoucí mladík a dívka.

„Ti nejprve od poškozeného odešli, stejně jako útočnice, se kterou při tom zjevně diskutovali. Když se pak ohlédli a viděli, že se napadený z chodníku nezvedl, vrátili se k němu a snažili se mu poskytnout laickou první pomoc,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět jak k muži přistoupila a kopla ho bez slitování do rozkroku. Ostatní přítomní jí zabránili v dalším napadání a hledaná proto odešla na nedalekou tramvajovou zastávku, odkud odjela směr Žižkov. Zraněného muže odvezla záchranka v bezvědomí do nemocnice.

Událost prošetřují kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu. Ti během poškozeného, po tom, co se probral z bezvědomí, vyslechli a při tom se dozvěděli, že útočnici potkal o několik hodin dříve v nedalekém baru. Tam zaskočil na pár piv.

Už v tomto baru ale hledaná poškozeného bez jakéhokoli předchozího konfliktu napadla, když mu o hlavu rozbila skleněnou lahev. Dle svých slov se muž snažil ženu i tak ignorovat, aby v ní nevyprovokoval další, nebo ještě větší agresi. To se mu ale zjevně nepodařilo.

„Hledaná ho i tak nadále, když ne fyzicky, tak alespoň verbálně atakovala do té doby, než muži ochranka baru doporučila provozovnu opustit, aby zabránila dalším konfliktům. Muž jejich doporučení respektoval a z baru odešel. Pak se ale k jeho smůle odehrálo shora popsané,“ sdělil Hulan.

Událost kriminalisté momentálně prošetřují pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což hledané v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Žena je podle zjištěných skutečností cizinka.


Anenskou si spletl s veřejnou toaletou

Včera ve 13:41

Běžný přestupek proti veřejnému pořádku mohl skončit jen tisícikorunovou pokutou. Dvaatřicetiletý cizinec však situaci vyhrotil a skončil s pouty na rukou. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu útoku na úřední osobu byl předán policistům.

Strážníci našli v křižovatce ležet cyklistu

Včera ve 13:27

O velkém štěstí může mluvit cyklista, kterého našla hlídka strážníků ležet v křižovatce ulic na Praze 5. Když strážníci chtěli zkontrolovat jeho životní funkce, probral se a začal jim nadávat.

Na Smíchově se srazily dvě tramvaje, sedm lidí bylo zraněno

13. srpna 2018 ve 23:18

Nedaleko tramvajové zastávky Anděl se dnes srazily dvě tramvaje, sedm lidí bylo při tom lehce zraněno. Doprava v místě nehody byla zhruba hodinu omezena.

Stříkačky a jehly ve Stromovce i v Radotíně

9. srpna 2018 v 15:59

Obyvatelka Prahy 7 se obrátila na městskou policii s žádostí o pomoc. Ve Stromovce nalezla větší počet injekčních stříkaček. Stříkačky ležely na ostrůvku jezírka Slunečnice pod Místodržitelským letohrádkem, v místech, kde býval přívoz.

Naháč utíkal přes balkony jen v ponožkách. Že by odhalená nevěra? Ne, ne, důvod úprku byl jiný

9. srpna 2018 v 15:42

Rozepře páru v rozvodovém řízení vyústila k fyzickému napadení ženy opilým partnerem. Agresivní muž před strážníky prchal pouze ve spodním prádle přes balkony. 

Kriminalisté se zabývají nálepkami chválícími smrt českých vojáků

9. srpna 2018 v 11:50

Pražští kriminalisté se zabývají vytištěnými texty vylepenými na některých místech v hlavním městě, v nichž neznámý autor gratuluje „afghánským vlastencům“ k zabití tří českých vojáků, které označuje za žoldáky a okupanty.

Strojvůdce metra, který pustil dívky do kabiny, už řídit nebude

9. srpna 2018 v 11:47

Strojvedoucí pražského metra byl postaven mimo službu a metro už řídit nebude. Policie prošetřuje, zda se účastníci incidentu nedopustili trestného činu obecného ohrožení z nedbalosti.

V Lahovické nádrži našli mrtvého muže

8. srpna 2018 v 16:44

V Lahovické nádrži dnes dopoledne objevili mrtvého muže. Policie zatím nezná jeho totožnost, na místě jsou kriminalisté, předběžně zatím nic nenasvědčuje cizímu zavinění.

Soud zamítl návrhy na předběžné opatření BigBoardu proti JCDecaux

8. srpna 2018 v 15:21

Městský soud v Praze zamítl dva návrhy společnosti BigBoard proti konkurenční firmě JCDecaux. Požadovaly, aby JCDecaux přestala zveřejňovat otevřený dopis primátorce, v němž obviňuje BigBoard z korupce na pražském magistrátu v souvislosti s připravovanou zakázkou na provozování...

Hledaná žena se ukryla v úložném prostoru postele

7. srpna 2018 v 10:46

V neděli večer přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že v opuštěné boudě v ulici U Lesíka se má nacházet hledaná osoba. Strážníci v opuštěné garáži nalezli dva muže a ověřili jejich totožnost.

Cyklista naboural do zaparkovaného auta, nadýchal přes dvě promile

7. srpna 2018 v 10:43

Kuriózní dopravní nehodu zaznamenali strážníci z Útvaru psovodů. Opilý cyklista naboural v Přívozní ulici do zaparkovaného vozidla.

Další články
Nahoru