dnes
Středa - oblacno
29°C
zítra
Čtvrtek - prehanky-dest
28°C
pozítří
Pátek - bourky
24°C
Pražské krimi

Kde se ta zloba v mladé ženě vzala?! Nic jí neudělal, dopadl hodně špatně. Stejně jako jeho mužství

Pražští policisté pátrají po mladé ženě, která minulý týden v neděli odpoledne před půl pátou surově napadla devětačtyřicetiletého muže a zkopala ho do bezvědomí.

Muž se opilý opíral o značku a po chvíli spadnul. Této skutečnost využila neznámá žena, která ho několikrát kopla do obličeje a celkově oblasti hlavy. Po tomto surovém útorku zůstal zraněný muž ležet bezvládně na chodníku, což zaznamenali kolemjdoucí mladík a dívka.

„Ti nejprve od poškozeného odešli, stejně jako útočnice, se kterou při tom zjevně diskutovali. Když se pak ohlédli a viděli, že se napadený z chodníku nezvedl, vrátili se k němu a snažili se mu poskytnout laickou první pomoc,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět jak k muži přistoupila a kopla ho bez slitování do rozkroku. Ostatní přítomní jí zabránili v dalším napadání a hledaná proto odešla na nedalekou tramvajovou zastávku, odkud odjela směr Žižkov. Zraněného muže odvezla záchranka v bezvědomí do nemocnice.

Událost prošetřují kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu. Ti během poškozeného, po tom, co se probral z bezvědomí, vyslechli a při tom se dozvěděli, že útočnici potkal o několik hodin dříve v nedalekém baru. Tam zaskočil na pár piv.

Už v tomto baru ale hledaná poškozeného bez jakéhokoli předchozího konfliktu napadla, když mu o hlavu rozbila skleněnou lahev. Dle svých slov se muž snažil ženu i tak ignorovat, aby v ní nevyprovokoval další, nebo ještě větší agresi. To se mu ale zjevně nepodařilo.

„Hledaná ho i tak nadále, když ne fyzicky, tak alespoň verbálně atakovala do té doby, než muži ochranka baru doporučila provozovnu opustit, aby zabránila dalším konfliktům. Muž jejich doporučení respektoval a z baru odešel. Pak se ale k jeho smůle odehrálo shora popsané,“ sdělil Hulan.

Událost kriminalisté momentálně prošetřují pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což hledané v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Žena je podle zjištěných skutečností cizinka.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru