dnes
Sobota - oblacno
8°C
zítra
Neděle - zatazeno
13°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
10°C
Kde nakoupit dárky na poslední chvíli?
Advent v PrazeByznysKomerční sdělení
Interiér outletového centra nedaleko pražského letiště. Foto: archiv

Kde nakoupit dárky na poslední chvíli?

Vánoce jsou za dveřmi a do nejkrásnějších svátků v roce zbývá jen několik posledních dní. Zatímco většina lidí již má pro své blízké nakoupené úžasné dárky, kterými jim na Štědrý den pod vánočním stromečkem určitě udělají obrovskou radost, najdou se mezi námi tací, kteří nákup vánočních dárků nechávají až na poslední chvíli. Patříte k lidem, kteří nakupují dárky až tehdy, kdy již svátky skutečně klepou na dveře? V tom případě jste tady správně!

Kde v Praze nakoupíte super dárky na poslední chvíli?

Kdekdo by možná řekl, že v Praze budete mít nespočet možností – a s tím nejde nesouhlasit. Jenže co když máte pocit, že hledáte něco víc? Co když pro své blízké hledáte něco výjimečného? A co byste řekli na možnost ušetřit za nákup vánočních dárků pěkné peníze? To všechno se vám může splnit na jediném místě v Praze: nákupním centru Premium Outlet Prague Airport!

Proč se za vánočními dárky vydat právě sem?

Nákup vánočních dárků by měla být radost – nikoli nepříjemná povinnost okořeněná stresem a nervozitou. A právě proto je nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport ideálním místem, kde nakoupíte dárky pro svou rodinu, blízké i kamarády. Na jednom místě najdete desítky obchodů a obchůdků, které vás svou nabídkou jistě dokážou uspokojit. Proto zde pohodlně nakoupíte dárky pro celou rodinu – děti, partnery, rodiče i kamarády nebo klidně i kolegy z práce.

Ušetříte a z pestrého výběru budete nadšení!

Premium Outlet Prague Airport láká k nákupu vánočních dárků i proto, že pěkně pod jednou střechou shromažďuje stovky populárních i luxusních značek. Čekají zde na vás například tolik oblíbené značky jako Guess, Alpine Pro, Quiksilver, Desigual, Fox, Gucci nebo Karl Lagerfeld či outlet Adidas.

A co byste řekli na představu, že při nákupu krásných vánočních dárků pro vaši rodinu můžete ušetřit? Outletové nákupní centrum nabízí velmi lákavé ceny, které se drží při zemi. Vy tak můžete udělat radost vašim nejmilejším a ještě ušetřit pěkné peníze.


Další úlevy pro živnostníky připravuje Praha 1

23. září 2020 v 19:29

Radnice Prahy 1 připravuje zejména pro drobné živnostníky další finanční úlevu. Týkat se bude těch, kteří podnikají v nebytových prostorech ve správě městské části.

innogy podporuje ŽIVOT 90

23. září 2020 v 19:17

innogy Česká republika podporuje projekt ŽIVOT 90 v osvětě mezi staršími lidmi o potřebě očkování proti chřipce a pneumokoku.

V srpnu zaniklo nejméně obchodních společností za téměř dva roky

23. září 2020 v 09:36

V srpnu tohoto roku vzniklo v České republice 1942 obchodních společností, o 313 méně než v červenci. Zároveň v srpnu zaniklo 1061 obchodních společností, o 252 méně než v předchozím měsíci a nejméně od září roku 2018, tedy za poslední dva roky. V srpnu tak v České republice přibylo 881...

Rektor VŠCHT dohodl na Tchaj-wanu spolupráci s předními univerzitami

8. září 2020 v 15:01

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze má nové zahraniční partnery. Během cesty na Tchaj-wan, které se zúčastnil v uplynulém týdnu jako člen oficiální české delegace, podepsal rektor VŠCHT Pavel Matějka tři memoranda o spolupráci a vzájemné výměně studentů s National Tsing Hua University...

innogy snižuje ceny plynu. Nadcházející topná sezóna bude levnější

1. září 2020 v 10:46

Zákazníci innogy letos v zimě ušetří za vytápění plynem. Skupina innogy sníží před letošní topnou sezónou ceny zemního plynu pro všechny své zákazníky. Snížení nákladů na topení a ohřev vody se dočkají i domácnosti, kterým běží smlouva s fixní cenou.

Hervis po rekonstrukci znovuotevírá svou vůbec první prodejnu a rozšiřuje sortiment

31. srpna 2020 ve 20:39

Nejstarší prodejna obchodní sítě se sportovním vybavením Hervis Sports v nákupním centru Europark Štěrboholy přivítala v pátek 28. srpna po dvouměsíční rekonstrukci své první zákazníky. Kamenný obchod nově nabízí rozšířený sortiment na přehlednější ploše vybavené novým designovým nábytkem....

Balance Club Brumlovka dokončil první etapu rekonstrukce

26. srpna 2020 v 11:46

Balance Club Brumlovka v pražském BB Centru prochází letos rozsáhlou rekonstrukcí. Ta probíhá ve dvou etapách a týká se návštěvnického zázemí včetně šaten i sociálních zařízení a rovněž 3. nadzemního podlaží s 25metrovým bazénem, saunami a prostory SPA určenými k masážím a tělovým...

Další články
Nahoru