dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - jasno
14°C
pozítří
Pondělí - jasno
18°C
Kde nakoupit dárky na poslední chvíli?
Advent v PrazeByznysKomerční sdělení
Interiér outletového centra nedaleko pražského letiště. Foto: archiv

Kde nakoupit dárky na poslední chvíli?

Vánoce jsou za dveřmi a do nejkrásnějších svátků v roce zbývá jen několik posledních dní. Zatímco většina lidí již má pro své blízké nakoupené úžasné dárky, kterými jim na Štědrý den pod vánočním stromečkem určitě udělají obrovskou radost, najdou se mezi námi tací, kteří nákup vánočních dárků nechávají až na poslední chvíli. Patříte k lidem, kteří nakupují dárky až tehdy, kdy již svátky skutečně klepou na dveře? V tom případě jste tady správně!

Kde v Praze nakoupíte super dárky na poslední chvíli?

Kdekdo by možná řekl, že v Praze budete mít nespočet možností – a s tím nejde nesouhlasit. Jenže co když máte pocit, že hledáte něco víc? Co když pro své blízké hledáte něco výjimečného? A co byste řekli na možnost ušetřit za nákup vánočních dárků pěkné peníze? To všechno se vám může splnit na jediném místě v Praze: nákupním centru Premium Outlet Prague Airport!

Proč se za vánočními dárky vydat právě sem?

Nákup vánočních dárků by měla být radost – nikoli nepříjemná povinnost okořeněná stresem a nervozitou. A právě proto je nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport ideálním místem, kde nakoupíte dárky pro svou rodinu, blízké i kamarády. Na jednom místě najdete desítky obchodů a obchůdků, které vás svou nabídkou jistě dokážou uspokojit. Proto zde pohodlně nakoupíte dárky pro celou rodinu – děti, partnery, rodiče i kamarády nebo klidně i kolegy z práce.

Ušetříte a z pestrého výběru budete nadšení!

Premium Outlet Prague Airport láká k nákupu vánočních dárků i proto, že pěkně pod jednou střechou shromažďuje stovky populárních i luxusních značek. Čekají zde na vás například tolik oblíbené značky jako Guess, Alpine Pro, Quiksilver, Desigual, Fox, Gucci nebo Karl Lagerfeld či outlet Adidas.

A co byste řekli na představu, že při nákupu krásných vánočních dárků pro vaši rodinu můžete ušetřit? Outletové nákupní centrum nabízí velmi lákavé ceny, které se drží při zemi. Vy tak můžete udělat radost vašim nejmilejším a ještě ušetřit pěkné peníze.


Začala fungovat Tesco Zásilka, nová služba pro nákup trvanlivých potravin online

2. dubna 2020 ve 20:25

Tesco uvádí na trh novou službu Tesco Zásilka, který spočívá v doručování nákupů kurýrem až domů.

Podnikání v březnu přerušilo více než 10 000 živnostníků

1. dubna 2020 v 10:23

Vládní opatření v boji proti koronaviru paralyzují českou ekonomiku. Řada živnostníků nemůže podnikat nebo se o jejich zboží a služby podstatně snížil zájem. 

Vedení Prahy 2 schválilo odklad splátek nájemného za nebytové prostory

30. března 2020 ve 22:27

Radní Prahy 2 dnes na svém jednání schválili svůj záměr pomoci živnostníkům a podnikatelům, na které dopadají krizová opatření vlády v souvislosti s nařízeným nouzovým stavem. 

Při stěhování lze pro přepis energií využít speciální web

30. března 2020 ve 21:10

Z důvodu ochrany před šířící se nákazou převedla innogy veškerou komunikaci se zákazníky do elektronického režimu.

Zahraniční dělníci mohou změnit zaměstnání, aniž by jim hrozilo propadnutí víza nebo zaměstnanecké karty

28. března 2020 v 07:48

Odlivu zahraničních pracovníků z firem, které v důsledku nouzového stavu omezily provoz nebo zastavily výrobu, se snaží předejít usnesení vlády z konce minulého týdne. To mimo jiné schvaluje možnost cizinců změnit zaměstnavatele bez nutnosti splnění podmínky šesti měsíců předchozího zaměstnání na...

Radní Prahy 8 odsunuli platby nájemného za městské prostory do konce května

26. března 2020 ve 14:07

Na včerejším jednání radních Prahy 8 bylo schváleno opatření, které má za cíl nájemcům, jenž jsou vládními nařízeními postiženi, nabídnout první pomoc ve velmi složité situaci. Radní proto schválili odsunutí plateb nájemného za městské prostory do konce května 2020. Zároveň za tyto opožděné platby...

Další články
Nahoru