dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Letní Praha

Každé úterý jsou na koupališti Ládví připraveny aktivity pro děti

Až do konce prázdnin mohou každé úterý přijít děti na koupaliště Ládví, kde jsou v době od 10 do 17 hodin připravené výtvarné dílny a aktivity.

„Chtěla jsem, aby děti, které jsou během prázdnin v Praze, měly možnost nějaké smysluplné činnosti. Výtvarné dílny jsou velmi oblíbené a letní počasí je k nim vhodné, tak proč to nespojit,“ říká místostarostka Vladimíra Ludková, která dílny osobně vede.

Dílny jsou umístěné mimo vstup na koupaliště, takže vstupné se neplatí. Aktivity samotné jsou rovněž zdarma. Koupaliště Ládví spravuje osmá městská část, která nedávno slavnostně zahájila jeho provoz.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru