dnes
Čtvrtek - jasno
30°C
zítra
Pátek - jasno
30°C
pozítří
Sobota - zatazeno
29°C
Pražská politika

Kauzu Březina chce ODS řešit na řádném jednání zastupitelů

Zastupitelé pražské ODS se včera na jednání svého klubu usnesli, že nebudou požadovat svolání mimořádného jednání pražských zastupitelů kvůli zadržení zastupitele Karla Březiny (ČSSD) policií. Kauzu chtějí projednat na řádném jednání, které se má uskutečnit v druhé polovině května.

ČTK to řekla předsedkyně klubu ODS Alexandra Udženija. „Mimořádné zasedání by bylo po dodržení všech lhůt svoláno téměř souběžně s řádným termínem jednání, proto se zastupitelský klub ODS rozhodl, že bude požadovat projednání kauzy pana Březiny na řádně svolaném jednání, na které se pečlivě připravíme" řekla Udženija.

Podle ní bude chtít ODS od vládnoucí koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN) a primátorky Adriany Krnáčové (ANO) slyšet, jak chtějí situaci řešit.

 

 


Starosta Prahy 3 Bellu: Vítkov by měl být jedním z nejmodernějších parků metropole

26. července 2018 ve 23:52

„Vítkov je srdcem trojky, co se zeleně týče. Park první kategorie. Hlavní město by mělo ve spolupráci s Prahou 3 pracovat na tom, aby to byl jeden z nejmodernějších parků,“ uvedl starosta třetí městské části Alexander Bellu (ODS), který stojí v čele Koalice pro Prahu 3. Ta kandiduje v říjnových...

Další články
Nahoru