dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Kašpárkohraní na Letné

Osmý ročník rodinného festivalu v ČR Kašpárkohraní rozezní pražské Letenské sady v neděli 12. června od 12 do 19 hodin. Letošní Kašpárkohraní roztančí bejbypanková partička Kašpárek v rohlíku, své největší hity jako Když se zamiluje kůň nebo Vadí, nevadí zahraje Jaroslav Uhlíř a těšit se můžete na Jožina z bažin v podání Ivana Mládka a Banjo Bandu.

Můžete těšit na interaktivní a jedinečný pouliční průvod Long Vehicle Circus, který propojuje umění chůze na vysokých chůdách s bravurním zvládnutím tance, akrobacie, pantomimy a nového klaunství, dále uvidíte klauniády pod taktovkou Circus Sacra, na představení Divadla Mimos a Divadla Tondy Novotného.

Ani letos nebudete ochuzeni o bublinovou show Václava Strassera, který si pro letošek připravil i bublinový workshop, do kterého se mohou zapojit všichni milovníci velkých duhových bublin.

Malí návštěvníci se budou moci zapojit do dílny s názvem Není město jako město, kterou pořádá Nadace proměny nebo se vyřádit na sportovních aktivitách jako skateboarding s mistryní ČR Klárou Kašparovou.

Dále se návštěvníci mohou těšit na rugby, golf, florbal, baseball, softball, lakros, slackline, bojová umění, jízdu na koni nebo také fotbal v režii AC Sparta Praha a dalších klubů.

Organizátoři se také v programu festivalu snaží o integraci dětí se zdravotním znevýhodněním do aktivního života. Sdružení handicapovaných sportovců Sportability, si tak pro tento ročník festivalu připravilo výstavu fotografií ze života aktivních handicapovaných sportovců, díky které se návštěvníci dozvědí, jak se dá i s handicapem postavit na lyžařský svah nebo šlápnout do pedálů.

Největší rodinný festival v ČR Kašpárkohraní již třetím rokem vzdává podporu spolku předčasně narozených dětí Nedoklubko, který sdružuje a pomáhá rodičům nedonošených dětí. V rámci festivalu se uskuteční sbírka dětského oblečení velikosti 32 až 56.

Festival se bude konat za každého počasí.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru