dnes
Pátek - zatazeno
18°C
zítra
Sobota - skorojasno
20°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
12°C
Kartářka Jana Naděžda: Umí věštit budoucnost a vyloží vaše sny
Karty Jany Naděždy jsou jedinečné – popsané černou fixou. Foto: archiv

Kartářka Jana Naděžda: Umí věštit budoucnost a vyloží vaše sny

Ezoterický festival Astrovíkend startuje již 13. a 14. května a představí mnoho zajímavých hostů. Kromě kartářky Dagmar Kludské nebo zpěváka Milana Drobného, mezi nimi bude i na pohled nenápadná kartářka Jana Naděžda, která má řadu zajímavých schopností.

Jako malé dítě spadla Jana Naděžda (51) do studánky vedle pole. „Byl v ní vír a já se začala točit, stále dokola. Již tehdy jsem na chvíli poznala, co je to smrt,“ popisuje svůj první zážitek s věcmi mezi nebem a zemí. A možná v tu chvíli se v ní probudily „nadpřirozené“ schopnosti, které později začala využívat. Věděla, že je jiná, než ostatní. Mívala věštecké sny a postupně se začala věnovat parapsychologii, výkladu z ruky, a také kartám.

jana-nadezda-nahled  

K práci používá několik druhů karet. Výklady dělá intuitivně, nebývají nikdy stejné. „Záleží na tom, jak mi člověk dovolí se na něj napojit,“ vysvětluje. Většinou ale začíná tarotem.

„Používám velkou arkánu. Člověk si z ní většinou vybere právě tu kartu, která ukazuje, co by v té chvíli chtěl a co je připravený změnit, přijmout nebo odeslat pryč,“ vysvětluje.

Další karty, které používá, jsou Lenormand. „Výklad z nich mi velmi vyhovuje, protože když chcete v dnešní době položit konkrétní otázky, tak tyhle karty jsou nejlepší na to, aby vám odpověděly co nejpřesněji, a odpověď přizpůsobí reálné době,“ doplňuje paní Jana, která si karty popisuje. „Chci, aby se naše energie dokázaly lépe propojit, aby věděly, že je beru vážně. Spojuji moji ruku, srdce a mysl s kartami,“ vysvětluje. Proto jsou její karty jedinečné – popsané černou fixou. „Říkám jen to, co vidím v kartách. Život mě naučil, že nechci být zodpovědná za to, co řeknu. Jsem jenom tunel, kterým informace procházejí,“ doplňuje. Pokud potřebuje upřesnění ve výkladu, používá malou arkánu. Na otázky ano – ne, nebo k doplnění, využívá i kyvadlo.

To ale není všechno. Kromě karet umí i věštit budoucnost. Řekne vám, jak vás uvidí za pár let, v jakém stavu a v jakém časovém horizontu. „Pamatujte si tu situaci. V době, kdy přijde, už si nevzpomenete na moje jméno, ale možná si uvědomíte, že jde o to, co jsem vám tehdy řekla,“ upozorní vás závěrem. Přijít za ní můžete také s výkladem snů, anebo pokud si chcete pořídit lapač snů, které vyrábí, anebo si koupit ženskou energií nabité obrázky, které také maluje.

Další kartáře, které můžete potkat na Astrovíkendu, najdete na www.astrovikend.cz.


Mikroklima 2019. Praha 9 připravuje na červen ekologicko-dopravně výchovnou akci

18. března 2019 v 08:10

Odbor životního prostředí deváté městské části připravuje již 13. ročník ekologicko-dopravně výchovné akce s názvem Mikroklima 2019. Akce proběhne v Parku Přátelství na Proseku 6. června od 9 do 18 hodin.

Lékařka radí, jak můžete v práci překonat únavu. Aniž byste hnuli brvou a dělali ostatním divadlo…

6. března 2019 ve 13:43

I vy zažíváte v zaměstnání jeden ospalý den za druhým, cítíte se malátní a bez energie? MUDr. Michaela Tomanová, primářka Infinty Clinic, vám nabízí několik praktických tipů, jak si s únavou na pracovišti poradit. 

Ukliďme svět, ukliďme Česko. Tradiční jarní úklid startuje začátkem dubna

4. března 2019 v 08:07

V sobotu 6. dubna začne po celé republice jarní úklid zaměřený na dobrovolnické úklidy černých skládek, ale i drobného nepořádku z naší přírody, měst a obcí. Tématem letošního ročníku zvolili organizátoři pneumatiky.

PVK představují tvůrce pražského kanalizačního systému

27. února 2019 ve 21:00

Praha měla to štěstí, že na vytvoření, dalšího budování a správě kanalizačního systému na počátku 20. století se podílely významné osobnosti mnohdy evropského formátu. Jaroslav Jásek, historik Pražských vodovodů a kanalizací představí, které osobnosti se na budování systému...

Statisíce pacientů v Česku bohužel tento předepsaný postup nedodržují a riskují svůj život. Lidé s těmito problémy jsou pak nejčastějšími hříšníky

26. února 2019 ve 12:50

  Kolik berete léků? Umíte je vyjmenovat? Stalo se Vám, že jste neužíval své léky dle doporučení lékaře? … tyto a další otázky budou v březnu klást svým pacientům praktičtí lékaři a internisté ve 150 ambulancích po celé ČR. Účelem je se dozvědět, proč tolik pacientů nedodržuje předepsanou léčbu....

Sbírku domácích spotřebičů loni nejvýznamněji obohatil kuchyňský robot z 60. let

25. února 2019 ve 12:17

Již druhý ročník projektu s názvem „Máte doma muzejní kousek?“ vyhodnotili v těchto dnech jeho organizátoři, Národní technické muzeum (NTM) a kolektivní systém ELEKTROWIN. Lidé v něm od března do prosince 2018 prostřednictvím e-mailů nabízeli zajímavé spotřebiče, ze kterých si kurátoři sbírek...

Praha 9: Pečujete o své blízké? Potkejte se s odborníky

17. února 2019 v 08:01

Setkání s odborníky z projektu Dva životy – Praha, který pomáhá pečujícím o své blízké – děti nad 18 let, partnery s onkologickým onemocněním, po vážných autonehodách, seniory, zdravotně postižené osoby, rodiče, prarodiče, se koná v úterý 5. března.

Další články
Nahoru