dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Kartářka Jana Naděžda: Umí věštit budoucnost a vyloží vaše sny
Karty Jany Naděždy jsou jedinečné – popsané černou fixou. Foto: archiv

Kartářka Jana Naděžda: Umí věštit budoucnost a vyloží vaše sny

Ezoterický festival Astrovíkend startuje již 13. a 14. května a představí mnoho zajímavých hostů. Kromě kartářky Dagmar Kludské nebo zpěváka Milana Drobného, mezi nimi bude i na pohled nenápadná kartářka Jana Naděžda, která má řadu zajímavých schopností.

Jako malé dítě spadla Jana Naděžda (51) do studánky vedle pole. „Byl v ní vír a já se začala točit, stále dokola. Již tehdy jsem na chvíli poznala, co je to smrt,“ popisuje svůj první zážitek s věcmi mezi nebem a zemí. A možná v tu chvíli se v ní probudily „nadpřirozené“ schopnosti, které později začala využívat. Věděla, že je jiná, než ostatní. Mívala věštecké sny a postupně se začala věnovat parapsychologii, výkladu z ruky, a také kartám.

jana-nadezda-nahled  

K práci používá několik druhů karet. Výklady dělá intuitivně, nebývají nikdy stejné. „Záleží na tom, jak mi člověk dovolí se na něj napojit,“ vysvětluje. Většinou ale začíná tarotem.

„Používám velkou arkánu. Člověk si z ní většinou vybere právě tu kartu, která ukazuje, co by v té chvíli chtěl a co je připravený změnit, přijmout nebo odeslat pryč,“ vysvětluje.

Další karty, které používá, jsou Lenormand. „Výklad z nich mi velmi vyhovuje, protože když chcete v dnešní době položit konkrétní otázky, tak tyhle karty jsou nejlepší na to, aby vám odpověděly co nejpřesněji, a odpověď přizpůsobí reálné době,“ doplňuje paní Jana, která si karty popisuje. „Chci, aby se naše energie dokázaly lépe propojit, aby věděly, že je beru vážně. Spojuji moji ruku, srdce a mysl s kartami,“ vysvětluje. Proto jsou její karty jedinečné – popsané černou fixou. „Říkám jen to, co vidím v kartách. Život mě naučil, že nechci být zodpovědná za to, co řeknu. Jsem jenom tunel, kterým informace procházejí,“ doplňuje. Pokud potřebuje upřesnění ve výkladu, používá malou arkánu. Na otázky ano – ne, nebo k doplnění, využívá i kyvadlo.

To ale není všechno. Kromě karet umí i věštit budoucnost. Řekne vám, jak vás uvidí za pár let, v jakém stavu a v jakém časovém horizontu. „Pamatujte si tu situaci. V době, kdy přijde, už si nevzpomenete na moje jméno, ale možná si uvědomíte, že jde o to, co jsem vám tehdy řekla,“ upozorní vás závěrem. Přijít za ní můžete také s výkladem snů, anebo pokud si chcete pořídit lapač snů, které vyrábí, anebo si koupit ženskou energií nabité obrázky, které také maluje.

Další kartáře, které můžete potkat na Astrovíkendu, najdete na www.astrovikend.cz.


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru