dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - jasno
2°C
pozítří
Pátek - jasno
1°C
Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu
Alžběta Kosťaková z Děčína pracuje pod jménem Evelyn. Foto: archiv

Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu

Praktikuje sexuální magii, čaruje se zlatem a pomáhá řešit partnerské problémy. Tvrdí, že umí přivolat lásku. Kartářka a čarodějka Evelyn bude jednou z těch, kdo se představí na pražském Astrovíkendu o víkendu 18. a 19. února.

Nadpřirozené schopnosti má prý odmalička – zdědila je totiž po své babičce a prababičce. První vize měla v sedmi letech. „Jako dítě jsem se toho bála, ale postupem času jsem si na to zvykla a přijala schopnosti do svého života,“ vypráví Alžběta Kosťaková z Děčína, která pracuje pod jménem Evelyn.

Její babička byla z rodu německých Sintů – Romů, kteří se po před staletími při příchodu do Evropy usadili v německých zemích, a byla to právě ona, která v Alžbětě její schopnosti objevila. Po ní také zdědila karty, se kterými pracuje. Díky babičce umí také věštit z kávové sedliny.

I když se Evelyn také věnuje výkladům karet, a to jak cikánských, tak andělských, není jen obyčejnou kartářkou. Věnuje se totiž sexuální magii a pomáhá ženám, které mají potíže v partnerských vztazích.

„Nejdříve udělám výklad. Pak se napojím na ženu a její touhu, na věci, které jí nedají spát a potřebuje je k životu. Udělám rozbor, kde zjistím, kde je co potřeba. Co můžu a nemůžu udělat. Pokud je potřeba, připravíme nějaký rituál. Ale – ke každému musím mít její svolení,“ říká Evelyn, která provádí nejrůznější rituály – na lásku, zlepšení vztahu, ale i na přivolání partnera. Poradí si prý i s nevěrníky.

První letošní Astrovíkend v Praze proběhne o víkendu 18. a 19. února na výstavišti v Holešovicích.

Kompletní program najdete na www.astrovikend.cz.


Praha 6: Vánoční režim pro parkování

Dnes ve 12:40

Víkendy 22. – 23. prosince a 29. – 30. prosince je parkování v celé Praze 6 zdarma. V době vánočních prázdnin od 22. prosince do 2. ledna bude v Praze 6 ve smíšených – fialových – zónách omezena maximální cena parkovného na 20 – 40,– Kč/den dle cenového pásma, tedy Dejvice a Bubeneč 40 korun,...

Rybovka na Letné

Dnes ve 12:22

Tradiční Rybovka na Letné v altánku u Letenského zámečku bude v neděli 23. prosince v 15 hodin.

Ze soboty na neděli bude uzavřen Bubenečský tunel

Dnes v 11:08

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude úplně uzavřen Bubenečský tunel od soboty 15. prosince od 23 hodin do neděle 16. prosince do 5 hodin.

Začínají Vánoce v zookoutku, zvířatům můžete nadělit dárky

Dnes v 10:59

V sobotu 15. prosince ve 14 hodin začínají v zookoutku v Malé Chuchli slavnostní Zvířátkové Vánoce. Výjimečně se pro návštěvníky zookoutku otevřou brány do výběhů, aby se mohli na chviličku proměnit v Ježíšky a předat natěšené zvěři malý vánoční dárek.

Tradiční Vánoce v Národopisném muzeu

Dnes v 10:59

Národní muzeum zve rodiny s dětmi do Národopisného muzea, kde se v sobotu 15. prosince od 13 do 17 hodin uskuteční další akce z cyklu Aspoň na víkend. Návštěvníci se mohou naladit na vánoční atmosféru prostřednictvím nejrůznějších tradičních aktivit a poslechem cimbálové...

V Praze 5 se bude bruslit

Dnes v 10:28

V neděli 23. prosince v 10 hodin se slavnostně otevře kluziště loni na rohu nám. 14. října a Preslovy ulice. Těšit se můžete nejen na bruslení, ale i na soutěže pro děti a malování na obličej. K nedělnímu zahájení zahraje DJ Doktor Buben.

Svíčka pro Václava Havla na Jungmanově náměstí

Dnes v 08:27

Na den výročí úmrtí prezidenta Václava Havla se 18. prosince koná již třetí ročník vzpomínkové a kulturní akce „Svíčka pro Václava Havla“.

Tradiční společné zpívání koled pod Karlovým mostem

Dnes v 08:04

Přijďte si zazpívat koledy na Štědrý den. Zpěvníček dostanete na místě zdarma.

The Tap Tap v muzeu / Příběh super kapely

Dnes v 07:44

V domě U Zlatého prstenu začne výstava The Tap Tap v muzeu / Příběh super kapely, která se pro veřejnost otevře dnes a bude k vidění až do 23. března 2019. Netradičně pojatá výstava vypráví příběh kapely – bývalých studentů a žáků Jedličkova ústavu. Muzikanti a kapelník Šimon Ornest jsou ztvárněni...

Nové cvičební stroje pro pacienty v Thomayerově nemocnici

Dnes v 07:18

Pacienti Thomayerovy nemocnice mohou nově využívat venkovní rehabilitační stroje, které byly pořízeny díky grantu Nadace České spořitelny. V rámci projektu – Cvičíme se seniory v Thomayerově nemocnici a vznikl mezi Pavilony A1 a A2 TN cvičební prostor se několika stroji, které jsou určeny na...

Okolí ubytovny v Třebonicích je uklizeno

Včera v 15:15

Městská část Praha 13 obdržela stížnost na nepořádek v okolí ubytovny v Třebonicích. Podnět řešil odbor životního prostředí a vyzval majitele pozemku k okamžité nápravě.

Štědrý den v Gongu

Včera ve 13:18

Štědrodenní pohádku O zapomnětlivém psaníčkovém andělíčkovi připravilo Divadlo Gong na Štědrý den 24. prosince od 13:00 hodin. Co se stane, když zaspí psaníčkový andělíček, který nosí každé Vánoce dětská přání Ježíškovi?

Další krátké zprávy
Nahoru