dnes
Pátek - polojasno
31°C
zítra
Sobota - zatazeno
33°C
pozítří
Neděle - polojasno
31°C
Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu
Alžběta Kosťaková z Děčína pracuje pod jménem Evelyn. Foto: archiv

Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu

Praktikuje sexuální magii, čaruje se zlatem a pomáhá řešit partnerské problémy. Tvrdí, že umí přivolat lásku. Kartářka a čarodějka Evelyn bude jednou z těch, kdo se představí na pražském Astrovíkendu o víkendu 18. a 19. února.

Nadpřirozené schopnosti má prý odmalička – zdědila je totiž po své babičce a prababičce. První vize měla v sedmi letech. „Jako dítě jsem se toho bála, ale postupem času jsem si na to zvykla a přijala schopnosti do svého života,“ vypráví Alžběta Kosťaková z Děčína, která pracuje pod jménem Evelyn.

Její babička byla z rodu německých Sintů – Romů, kteří se po před staletími při příchodu do Evropy usadili v německých zemích, a byla to právě ona, která v Alžbětě její schopnosti objevila. Po ní také zdědila karty, se kterými pracuje. Díky babičce umí také věštit z kávové sedliny.

I když se Evelyn také věnuje výkladům karet, a to jak cikánských, tak andělských, není jen obyčejnou kartářkou. Věnuje se totiž sexuální magii a pomáhá ženám, které mají potíže v partnerských vztazích.

„Nejdříve udělám výklad. Pak se napojím na ženu a její touhu, na věci, které jí nedají spát a potřebuje je k životu. Udělám rozbor, kde zjistím, kde je co potřeba. Co můžu a nemůžu udělat. Pokud je potřeba, připravíme nějaký rituál. Ale – ke každému musím mít její svolení,“ říká Evelyn, která provádí nejrůznější rituály – na lásku, zlepšení vztahu, ale i na přivolání partnera. Poradí si prý i s nevěrníky.

První letošní Astrovíkend v Praze proběhne o víkendu 18. a 19. února na výstavišti v Holešovicích.

Kompletní program najdete na www.astrovikend.cz.


Kvůli smrti muže pod zřícenou zdí viní policie osm lidí

Dnes ve 14:01

Kvůli zřícení stěny domu, která letos v dubnu usmrtila muže v pražské ulici Na Neklance, obvinila policie osm lidí. Za obecné ohrožení z nedbalosti jim v případě prokázání viny hrozí až osm let vězení. Na dotaz ČTK to uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Západní tubus Strahovského tunelu bude na tři hodiny uzavřen

Dnes ve 13:56

Z důvodu ranní havárie nadměrného vozidla ve Strahovském tunelu bude dnes od dvaadvacáté do jedné hodiny ranní uzavřen západní tubus ve směru na Barrandovský most z důvodu ohledání místa nehody a opravy. Jedná se o uraženou kameru, značky pruhové signalizace a...

Následující týden nepoteče voda v těchto ulicích Prahy

Dnes v 11:35

Společnost Pražské vodovody a kanalizace oznámila přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.  Náhradní zásobování bude zajištěno na základě požadavků odběratelů a dle dopravních a...

Hrajete minikopanou? Praha 15 pořádá turnaj

Dnes v 09:50

V sobotu 8. září se v rámci akce „Slavnostní den 950 let Hostivaře“ koná čtvrtý ročník v minikopané o Pohár starosty městské části Praha 15 pro věkovou kategorii nad 15 let na fotbalovém hřišti TJ Hostivaři u OC VIVO Praha 10.

U ruské ambasády bude protest k výročí okupace

Dnes v 09:15

V pondělí 20. srpna se v 19 hodin na náměstí Pod Kaštany před ambasádou Ruské federace koná demonstrace k výročí okupace armádami Varšavské smlouvy pod názvem „Nezapomínáme. Protestujeme.“.

Praha 1 zpřístupní prohlídku celkem 9 historických míst

Dnes v 07:50

Další ročník Dnů evropského dědictví tentokrát proběhne ve dnech 8. a 9. září, kdy se otevřou zajímavé soukromé i veřejné památky, včetně těch, které nebývají běžně přístupné nebo jsou otevřeny jen příležitostně. MČ Praha 1 garantuje v rámci akce zpřístupnění a prohlídku celkem...

Ve Vršovicích vykolejil nákladní vlak

Včera v 11:16

V pražských Vršovicích vykolejily včera odpoledne čtyři vozy nákladního vlaku. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Předběžná škoda byla vyčíslena na 1,5 milionu korun.

Pohonné hmoty v Praze zlevnily, benzin je v průměru za 34,21 Kč/l

Včera v 11:14

U benzinu Natural 95 cena od minulé středy klesla o osm haléřů na průměrných 34,21 koruny za litr a u nafty o pět haléřů na 33,40 koruny za litr.

Cvičení Seniorfitnes na radnici

Včera v 11:12

Od úterý 12. září od 13:30 hodin začne pravidelné cvičení Seniorfitnes – zdravotní cvičení s novou lektorkou Blaženou Bajgerovou na suchdolské radnici ve velké zasedací místnosti.

DPP dnes vrátí do provozu opravený trolejbus z Palmovky do Letňan

Včera v 11:11

Pražský dopravní podnik dnes vrátí do provozu opravený trolejbus z Palmovky do Letňan. Trolejbus byl mimo provoz od 14. srpna kvůli rozbitému sklu. Zkušební provoz trolejbusu začal loni a jezdil denně přibližně od 09 do 18:30 v intervalu 60 minut. Na trolejbusovou trasu vyjel vůz Škoda 30Tr...

Iva Bittová s Čikori zahraje ve Stromovce

Včera v 08:12

Královna české avantgardy, která boří hranice mezi jednotlivými žánry, Iva Bittová a Čikori nahráli jedno z nejlepších alb české alternativně-jazzové scény. V Tiskárně na Vzduchu vám ho zahrají naživo ve středu 29. srpna od 19:30 hodin. Lístky je možné koupit v předprodeji...

Žluté lázně zvou na nedělní rodinný den plný zábavy a chuti

Včera v 07:57

V areálu Žluté lázně v Podolí jsou prázdniny v plném proudu. Léto ve městě zpříjemní už tuto neděli 19. srpna rodinný den. Děti čeká Pirátská výprava Středozemím, rodiče ochutnávky středomořských specialit. Svoje brány otevře den plný zábavy a dobrého jídla...

Další krátké zprávy
Nahoru