dnes
Pátek - jasno
8°C
zítra
Sobota - skorojasno
4°C
pozítří
Neděle - skorojasno
7°C
Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu
Alžběta Kosťaková z Děčína pracuje pod jménem Evelyn. Foto: archiv

Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu

Praktikuje sexuální magii, čaruje se zlatem a pomáhá řešit partnerské problémy. Tvrdí, že umí přivolat lásku. Kartářka a čarodějka Evelyn bude jednou z těch, kdo se představí na pražském Astrovíkendu o víkendu 18. a 19. února.

Nadpřirozené schopnosti má prý odmalička – zdědila je totiž po své babičce a prababičce. První vize měla v sedmi letech. „Jako dítě jsem se toho bála, ale postupem času jsem si na to zvykla a přijala schopnosti do svého života,“ vypráví Alžběta Kosťaková z Děčína, která pracuje pod jménem Evelyn.

Její babička byla z rodu německých Sintů – Romů, kteří se po před staletími při příchodu do Evropy usadili v německých zemích, a byla to právě ona, která v Alžbětě její schopnosti objevila. Po ní také zdědila karty, se kterými pracuje. Díky babičce umí také věštit z kávové sedliny.

I když se Evelyn také věnuje výkladům karet, a to jak cikánských, tak andělských, není jen obyčejnou kartářkou. Věnuje se totiž sexuální magii a pomáhá ženám, které mají potíže v partnerských vztazích.

„Nejdříve udělám výklad. Pak se napojím na ženu a její touhu, na věci, které jí nedají spát a potřebuje je k životu. Udělám rozbor, kde zjistím, kde je co potřeba. Co můžu a nemůžu udělat. Pokud je potřeba, připravíme nějaký rituál. Ale – ke každému musím mít její svolení,“ říká Evelyn, která provádí nejrůznější rituály – na lásku, zlepšení vztahu, ale i na přivolání partnera. Poradí si prý i s nevěrníky.

První letošní Astrovíkend v Praze proběhne o víkendu 18. a 19. února na výstavišti v Holešovicích.

Kompletní program najdete na www.astrovikend.cz.


Staromatějská pouť 2019

Dnes v 08:16

Vydat se v neděli 24. února po stopách našich předků a oslavit svátek sv. Matěje můžete na Staromatějské pouti. Putování do kostela sv. Matěje nad Šárkou zahájí procesí se společným zpěvem starobylých písní. 

Zítra: Tříkrálový trh pro dobrou věc

Dnes v 07:29

V sobotu 23. a v neděli 24. února si od 10 do 18 hodin můžete na trhu vybrat hračku či oblečení pro své ratolesti.

Mezinárodní den průvodců 2019 v Praze

Dnes v 07:23

Sobota 23. února se ponese ve znamení Mezinárodního dne průvodců. V rámci akce pořádané pod záštitou Asociace průvodců ČR si budou moci zájemci užít bezplatné prohlídky Prahy.

Provoz na Vinohradské bude v sobotu omezen

Dnes v 07:19

V sobotu 23. února od 10 do 16 hodin bude omezen provoz na komunikaci Vinohradská v Praze 10. V uvedené době bude uzavřen úsek Na Palouku – Za strašnickou vozovnou ve směru do centra.

Geosvět 2019

Dnes v 07:16

Na veletrhu Geosvět / Minerály a drahé kameny najdete 23. a 24. února minerály, drahé kameny, zkameněliny, autorské šperky nebo specializovanou literaturu.

Skipark na Vypichu bude na víkend připraven

Dnes v 07:07

Vzhledem k očekávanému ochlazení na víkend připravují ve Skiparku Praha novou porci sněhu, organizátoři budou zasněžovat a upravovat trať.

Jak podpořit dobrý start dítěte před vstupem do školy. Přednáška v Praze 13

Včera v 16:03

Workshop zaměřený na děti před vstupem do školy se koná ve čtvrtek 28. února od 16 hodin.

V Náprstkově muzeu se představí nová kniha o antropologii

Včera v 15:26

V Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur se uskuteční ve čtvrtek 28. února od 17:30 hodin uvedení knihy Martina Soukupa Antropologie: teorie, koncepty a osobnosti. 

Milovníci koček se sejdou v Praze 11

Včera ve 13:11

Chovatelé a milovníci koček se mohou od 2. do 3. března těšit na propagační výstavu koček. Výstava Spring Star Show 2019 proběhne v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha, Blažimská 4, Praha 11 – Chodov.

Fotografie z Velkého vandru

Včera v 08:33

Vestibul radnice Prahy 15 bude zdobit nová výstava. Tentokrát to budou fotografie z „Velkého vandru“ západní Kanady a Norska.

Nákladní auto se nevešlo do úzké ulice

20. února 2019 v 18:22

Dopravní policisté zasahovali u dopravní nehody, která se stala po 13 hodině v Cuřínově ulici. Nákladní vůz tam poškodil celkem třináct zaparkovaných osobních aut. Nehoda se obešla bez zranění.

Lípa ve Františkánské zahradě je v havarijním stavu

20. února 2019 v 17:12

Vzrostlá lípa ve Františkánské zahradě je v havarijním stavu tak vážném, že musí být neodkladně pokácena. Pata stromu je napadena houbou, kmen je dutý, takže hrozí pád.

Praha 8: Omezení provozu výdejny parkovacích oprávnění

20. února 2019 v 17:08

Z důvodu přerušení provozu ekonomického systému nebude možné ve dnech 21. února od 14 hodin do konce návštěvní doby a 22. února po celou návštěvní dobu provádět registrace POP, prodloužení POP a trvalé změny POP.

Vezl se tramvají načerno a snažil se utéct

20. února 2019 v 11:35

V noci byla hlídka městské policie přivolána na tramvajovou zastávku v ulici Lazarská v Praze 1. Přepravní kontrolor požádal o ztotožnění cestujícího, který neměl platnou jízdenku, napadal revizory a pokusil se o útěk.  

Další krátké zprávy
Nahoru