dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu
Alžběta Kosťaková z Děčína pracuje pod jménem Evelyn. Foto: archiv

Kartářka Evelyn na Astrovíkendu: Řeší potíže v sexu

Praktikuje sexuální magii, čaruje se zlatem a pomáhá řešit partnerské problémy. Tvrdí, že umí přivolat lásku. Kartářka a čarodějka Evelyn bude jednou z těch, kdo se představí na pražském Astrovíkendu o víkendu 18. a 19. února.

Nadpřirozené schopnosti má prý odmalička – zdědila je totiž po své babičce a prababičce. První vize měla v sedmi letech. „Jako dítě jsem se toho bála, ale postupem času jsem si na to zvykla a přijala schopnosti do svého života,“ vypráví Alžběta Kosťaková z Děčína, která pracuje pod jménem Evelyn.

Její babička byla z rodu německých Sintů – Romů, kteří se po před staletími při příchodu do Evropy usadili v německých zemích, a byla to právě ona, která v Alžbětě její schopnosti objevila. Po ní také zdědila karty, se kterými pracuje. Díky babičce umí také věštit z kávové sedliny.

I když se Evelyn také věnuje výkladům karet, a to jak cikánských, tak andělských, není jen obyčejnou kartářkou. Věnuje se totiž sexuální magii a pomáhá ženám, které mají potíže v partnerských vztazích.

„Nejdříve udělám výklad. Pak se napojím na ženu a její touhu, na věci, které jí nedají spát a potřebuje je k životu. Udělám rozbor, kde zjistím, kde je co potřeba. Co můžu a nemůžu udělat. Pokud je potřeba, připravíme nějaký rituál. Ale – ke každému musím mít její svolení,“ říká Evelyn, která provádí nejrůznější rituály – na lásku, zlepšení vztahu, ale i na přivolání partnera. Poradí si prý i s nevěrníky.

První letošní Astrovíkend v Praze proběhne o víkendu 18. a 19. února na výstavišti v Holešovicích.

Kompletní program najdete na www.astrovikend.cz.


V příštím týdnu nepoteče voda v některých ulicích Prahy

Dnes v 10:44

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Na Florbalový turnaj zve Aktivní Desítka

Dnes v 10:30

Máte rádi florbal? Chcete si zahrát zápas s přáteli a vyzkoušet si různé doprovodné florbalové aktivity, jako je střelba na bránu, měření rychlosti střely, atd.? V pondělí 5. listopadu je připraven den s florbalem plný sportovních aktivit, zábavy a hodnotných cen.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Zuzana Stirská: Jen já a klavír

Dnes v 07:45

Zuzana Stirská je po mnoho let spojována se souborem Fine Gospel Time. Teď přichází s komorním představením, ve kterém se Zuzana blýskne širokou škálou svých pěveckých schopností. Je stejně dobrá zpěvačka spirituálů, gospelů, ale i šansonů, muzikálů a dokonce i jazzových...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Múzy dětem v galerii Portheimka

Dnes v 07:20

Praha 5 zve na benefiční výstavu výtvarných děl ve prospěch dětí ze zařízení náhradní výchovy z celé ČR – Múzy dětem, do galerie Portheimka. Výstava se koná do 25. listopadu.

Policisté ukončili vyšetřování znásilnění v centru Prahy

Včera ve 21:44

Kriminalisté z prvního policejního obvodu z 6. oddělení obecné kriminality ukončili vyšetřování případu znásilnění turistky v Náprstkově ulici v centru Prahy z letošního 2. dubna a podali na Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 návrh na podání obžaloby.

Před sto lety a dnes. Koncert k výročí vzniku Československé republiky s doprovodným programem

Včera ve 21:19

Další z akcí k významnému výročí vzniku Československé republiky si pro vás připravila třetí městská část 24. října od 14 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad. Na pódiu se vystřídají kapely jako Péro za kloboukem, Kateřina Steinerová & Her Swing Boys či legendární Garage & Tony...

Na Karlově náměstí byla odhalena pamětní deska Augustu Šenoovi

Včera ve 20:49

Radní Prahy 2 pro oblast kultury Jaroslav Šolc se dnes zúčastnil slavnostního odhalení pamětní desky na Karlově náměstí chorvatskému spisovateli, novináři a překladateli Augustu Šenoovi, který v Praze šest let žil a měl také český původ. Na Karlově náměstí v čísle popisném 31 vznikala jeho první...

Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

Včera v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

Praha 5: Výstava Inka v Altánu Klamovka

Včera ve 14:55

Výstavy Barbory Čápové „Inka” v galerii Altánu Klamovka byla zahájena v úterý 16. října a potrvá do 10. listopadu.

Výčep Pod Komínem

Včera ve 14:39

Do Výčepu Pod Komínem na pivovarském dvoře ve čtvrtek 18. října mezi 17. a 21. hodinou zve pátá městská část.

Dopravní omezení v Podbabské a Papírenské v Praze 6

Včera ve 14:01

Z důvodu budování hradidlové komory u břehu Vltavy, která do budoucna zabrání zaplavování nejníže položené části komunikace pod mostem, probíhají v úseku stavební práce. Jsou zde umístěny dočasné semafory, které řídí dopravu. 

Další krátké zprávy
Nahoru