dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský život

Karlovo náměstí v Praze přivítá dětský veletrh PO ŠKOLE!

Karlovo náměstí bude o víkendu 30. – 31. 8. patřit dětem. Po oba dny se tady uskuteční veletrh kroužků a volného času PO ŠKOLE! Srdcem akce budou dvě šapitó, která dětem představí tisíce kroužků s možností okamžitého přihlášení.

Organizátorem je již druhým rokem DDM Praha 3 – Ulita. „O děti, které nás navštíví, se od sobotního rána do nedělního večera postarají pracovníci 15 pražských domů dětí a mládeže a dalších 15 neziskových volnočasových organizací,“ uvádí ředitel DDM Praha 3 – Ulita Josef Chmel.

Karlovo náměstí díky tomu ožije dvojicí šapitó s ukázkami kroužků, dále koncertním jevištěm, středověkou osadou, stany s aktivními ukázkami dílen, kvízy, hrami a soutěžemi, elektrickými autíčky, motorkami či vodními skútry ve velkém bazénu. Rodiče a jejich děti si na našem veletrhu nejen mohou vyzkoušet různé druhy kroužků, ale také se do vybraného kroužku na místě zapsat.

O občerstvení se postarají pražské restaurace, které připraví speciální dětské menu z českých domácích surovin, nebudou chybět sladkosti a zmrzliny. Na své si přijdou i rodiče, v „paletkové kavárně“ dostanou skvělou kávu.

Zvláštní pozornost si zaslouží jeviště, na kterém se mj. odehraje koncert Příhody kluka BomBarďáka (v sobotu odpoledne) a vystoupení folckrockové kapely Traband (v neděli večer). Veletržní dění bude po celý víkend doprovázet Rádio Po škole! Rádio přinese zábavné informace o programu a dění na veletrhu.

Vstup na veletrh bude pro všechny zdarma.


Další články
Nahoru