dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražská kultura

Karlínský Sokol představí fotografie a poezii handicapovaných umělců

Ivan Navrátilík a Viola Jíchová zvou na výstavu handicapovaných umělců Fotografie a poezie, jejíž vernisáž se uskuteční ve středu 11. března od 18.30 hodin v TJ Sokol Karlín (Malého 319/1, Karlín).

Výstava je představením toho, co dává fotografii a básni společné naplnění. „Provedeme vás průřezem našich prací. Součástí výstavy budou fotografie, texty poezie a texty písní různých žánrů,“ zvou autoři.

Oba vystavující mají společné to, že se vydali po stopách svého otce. První fotil a druhý zpíval a hrál. K prodeji na výstavě budou nabídnuty vydané knihy Violy a Ivanovy fotografie převážně hlavního města Prahy doplněné o texty.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru