dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Karlínské farmářské trhy se po zimě opět vracejí
Farmářské trhy v Karlíně.

Karlínské farmářské trhy se po zimě opět vracejí

Okolí kostela sv. Cyrila a Metoděje v Karlíně opět ožije pravidelnými farmářskými trhy – první trh se otevře již tuto tuto sobotu, 30. března. Na své si přijdou i malí návštěvníci, pro které bude, v návaznosti na počasí, opět připravován zábavný program.

V sobotu 30. března bude na Karlínském náměstí zahájena další sezona Karlínských farmářských trhů. „Čeká nás pár novinek, dohodli jsme se totiž s novými prodejci. Bude zde například více zelinářů – prozatím na zkoušku, takže jsme zvědaví na reakce návštěvníků,“ uvádí zástupkyně starosty Vladimíra Ludková.

Na trzích opět bude možné nakoupit, s ohledem na roční období, nejrůznější zboží – přes ovoce, zeleninu, ryby, pečivo, uzeniny, mošty, těstoviny, sýry, víno, houby, čaje či med až po košíky, květiny či dřevěné výrobky.

Organizátoři slibují, že bude důsledně hlídána kvalita nabízeného zboží, které by mělo pocházet od prvovýrobců.

Trhy ve stínu staletých platanů tradičně doplní klidové zóny pro přátelské posezení s občerstvením a kavárničkami a s koutkem a programem pro děti.

Karlínské farmářské trhy se tradičně konají na Karlínském náměstí od 8.30 do 14 hodin. Trhy budou pokračovat v týdenních intervalech, každou sobotu, a to až do poloviny prosince.

Zatím však není definitivně rozhodnuto, jak bude vypadat jejich provoz během prázdnin, kdy je poptávka výrazně menší.


Autor: Renata Rákosová
Další články
Nahoru