dnes
Čtvrtek - jasno
30°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
30°C
pozítří
Sobota - jasno
19°C
Volby 2018

Kandidátka STAROSTOVÉ PRO PRAHU ponese název STAROSTOVÉ

„Název STAROSTOVÉ PRO PRAHU nejlépe vystihuje její obsah a význam pro pražské volby. Hnutí prezentuje na kandidátce nejvíce starostů. Název hnutí PRO PRAHU je chráněn pro celou Českou republiku jako ochranná známka.

Naše kandidátka Hnutí Pro Prahu a nezávislých starostů a starostů městských částí je podle názvu z hlediska právního nejenže v pořádku, ale dokonce zákonem předpokládaný název. Název STAROSTOVÉ PRO PRAHU tak nejlépe dokladuje stávající situaci na politické scéně v Praze. Jak jinak by s měla jmenovat kandidátka, na které jsou jména starostů, kteří úspěšně řídí, nebo v minulosti řídili městské části a je nezpochybnitelné, že se významnou měrou podílí a podíleli na rozvoji Prahy."

Karel Fischer, předseda hnutí Pro Prahu a lídr kandidátky STAROSTOVÉ PRO PRAHU

Články uveřejněné v rubrice KOMENTÁŘE nemusí vyjadřovat stanoviska a názory redakce


Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty

17. září 2018 ve 23:46

Koalice Spojené síly pro Prahu, kterou tvoří TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla, dnes otevřela v Galerii Mánes na Masarykově nábřeží informační centrum, ve kterém se bude až do říjnových voleb konat série veřejných debat na různá témata.

Komunistům někdo zničil volební reklamy v Praze, podali trestní oznámení

13. září 2018 ve 22:34

Krajský výbor (KV) KSČM Praha podal dnes trestní oznámení na neznámého pachatele, který zřejmě v noci na středu 12. září odstranil a zcizil předvolební reklamu k podpoře kandidátů KSČM pro volby do pražského zastupitelstva a Senátu na Praze 2 a 3.

Spojené síly pro Prahu otevřou informační centrum v Galerii Mánes

13. září 2018 ve 13:57

Slavnostní otevření informačního centra volební koalice Spojené síly pro Prahu proběhne za přítomnosti lídrů kandidátky Jiřího Pospíšila (TOP 09), Hany Kordové Marvanové (STAN), Jana Wolfa (KDU-ČSL) a čestných hostů Karla Schwarzenberga a Romana Bělora v pondělí 17. září od 18 hodin v Galerii...

Nahraďme klasické kontejnery solárními, vyzývá kandidát na starostu Prahy 4 Jaroslav Míth

10. září 2018 ve 12:34

Radní prahy 4 pro oblast školství a mládeže Jaroslav Míth, který vede kandidátku ODS ve čtvrté městské části do nadcházejících komunálních voleb, se vyjádřil k problematice odpadů.

Další články
Nahoru