dnes
Sobota - polojasno
33°C
zítra
Neděle - jasno
33°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
33°C
Volby 2018

Kandidát ANO na primátora Stuchlík se zbavil podílu ve Fair Creditu

Lídr kandidátky hnutí ANO v Praze Petr Stuchlík prodal podíl ve společnosti Fair Credit.

„Rozhodl jsem se k 31. červenci 2018 prodat svůj podíl ve společnosti Fair Credit. Vedly mě k tomu četné dotazy novinářů a fakt, že toto téma se objevovalo v každém rozhovoru a překrývalo prostor pro témata Prahy a mojí kandidatury,“ uvedl v tiskovém prohlášení kandidát na pražského primátora Petr Stuchlík.  

„Vnímám citlivě, že kandidatura na veřejnou funkci není slučitelná s některými podnikatelskými aktivitami. Chci být transparentní a otevřený a prodej je podle mě jediným správným řešením. Praze a zlepšení života jejích obyvatel se chci věnovat naplno, všechno ostatní včetně mých investic nyní odsouvám na druhou kolej,“ dodal.

Podíl ve společnosti Fair Credit odprodal Petr Stuchlík svému dlouholetému obchodnímu partnerovi Martinu Nejedlému, který se fungování Fair Creditu věnuje od počátku.


V Praze 6 bude na podzim kandidovat 11 subjektů

2. srpna 2018 ve 22:21

V úterý 31. července v 16 hodin vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin pro volby do Zastupitelstva městská části Praha 6. Na registrační úřad městské části bylo odevzdáno celkem jedenáct kandidátních listin. Je to o pět kandidátek méně než při minulých komunálních volbách v roce...

Další články
Nahoru