dnes
Pondělí - jasno
23°C
zítra
Úterý - jasno
22°C
pozítří
Středa - jasno
20°C
Volby 2018

Kandidát ANO na primátora Stuchlík se zbavil podílu ve Fair Creditu

Lídr kandidátky hnutí ANO v Praze Petr Stuchlík prodal podíl ve společnosti Fair Credit.

„Rozhodl jsem se k 31. červenci 2018 prodat svůj podíl ve společnosti Fair Credit. Vedly mě k tomu četné dotazy novinářů a fakt, že toto téma se objevovalo v každém rozhovoru a překrývalo prostor pro témata Prahy a mojí kandidatury,“ uvedl v tiskovém prohlášení kandidát na pražského primátora Petr Stuchlík.  

„Vnímám citlivě, že kandidatura na veřejnou funkci není slučitelná s některými podnikatelskými aktivitami. Chci být transparentní a otevřený a prodej je podle mě jediným správným řešením. Praze a zlepšení života jejích obyvatel se chci věnovat naplno, všechno ostatní včetně mých investic nyní odsouvám na druhou kolej,“ dodal.

Podíl ve společnosti Fair Credit odprodal Petr Stuchlík svému dlouholetému obchodnímu partnerovi Martinu Nejedlému, který se fungování Fair Creditu věnuje od počátku.


V Praze 2 vznikla silná koalice, je přesvědčena starostka Černochová

13. října 2018 v 08:19

 „V komunálních volbách 5. a 6. října 2018 dali voliči v městské části Praha 2 najevo spokojenost s dlouhodobou politikou radnice. Občanská demokratická strana vyhrála s výrazným náskokem – dostala 32,34 % hlasů, tomu odpovídá zisk 13 mandátů. Výsledkem povolebního jednaní je rozšíření koalice...

Další články
Nahoru