dnes
Sobota - zatazeno
9°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
12°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Volby 2018

Kandidát ANO na primátora Stuchlík se zbavil podílu ve Fair Creditu

Lídr kandidátky hnutí ANO v Praze Petr Stuchlík prodal podíl ve společnosti Fair Credit.

„Rozhodl jsem se k 31. červenci 2018 prodat svůj podíl ve společnosti Fair Credit. Vedly mě k tomu četné dotazy novinářů a fakt, že toto téma se objevovalo v každém rozhovoru a překrývalo prostor pro témata Prahy a mojí kandidatury,“ uvedl v tiskovém prohlášení kandidát na pražského primátora Petr Stuchlík.  

„Vnímám citlivě, že kandidatura na veřejnou funkci není slučitelná s některými podnikatelskými aktivitami. Chci být transparentní a otevřený a prodej je podle mě jediným správným řešením. Praze a zlepšení života jejích obyvatel se chci věnovat naplno, všechno ostatní včetně mých investic nyní odsouvám na druhou kolej,“ dodal.

Podíl ve společnosti Fair Credit odprodal Petr Stuchlík svému dlouholetému obchodnímu partnerovi Martinu Nejedlému, který se fungování Fair Creditu věnuje od počátku.


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru