dnes
Čtvrtek - skorojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - zatazeno
9°C
Pražský život

Kampaň Ruce na prsa nyní v Centru Chodov

Jak se provádí samovyšetření prsu si mohou od 4. března vyzkoušet ženy a dívky v dalším pražském obchodním centru, kam zavítal Dialog Jessenius se svojí preventivní kampaní Ruce na prsa. V Centru Chodov bude edukativní stánek se speciálním modelem prsou k dispozici až do 16. března, a to v 1. patře v blízkosti prodejny Triumph denně od 11. do 19. hodin.

Centrum Chodov v Praze je další zastávkou edukativní roadshow k projektu Ruce na prsa, který obecně prospěšná společnost Dialog Jessenius společně s Českým výborem Mezinárodní asociace nákupních center ICSC zahájila v září loňského roku s cílem upozornit na vysoký výskyt rakoviny prsu u nás.

„Při loňských návštěvách v obchodních centrech ve velkých městech využilo možnosti vyzkoušet si samovyšetření už více než 1100 žen, z nichž třetina přišla do centra cíleně právě na náš stánek,“ uvádí ředitelka Dialogu Jessenius Michaela Tůmová a doplňuje: „Ženy vítají hlavně možnost získat pohmatovou zkušenost, aby věděly jaký útvar v prsu hledat, a také informace, kam se v případě nálezu obrátit pro pomoc.“


Další články
Nahoru