dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Kampaň pražské ČSSD vyvrcholila na Pankráci. Zasloužíme si pokračovat, řekl Petr Dolínek
Petr Dolínek (na snímku zcela vlevo) na předvolební akci pražské ČSSD. Foto: JP

Kampaň pražské ČSSD vyvrcholila na Pankráci. Zasloužíme si pokračovat, řekl Petr Dolínek

Kampaň pražské ČSSD před volbami do Poslanecké sněmovny vyvrcholila ve čtvrtek odpoledne na prostranství před OC Arkády Pankrác. Kandidáti sociální demokracie rozdávali pomerančový džus, květiny, propagační předměty a na místě hrála živá kapela.

„Vláda, jejíž součástí byla ČSSD, toho dokázala hodně. Sociální demokracie si zaslouží dostat šanci další čtyři roky ovlivňovat důležitá rozhodnutí týkající se Česka, aby jeho rozvoj mohl pokračovat. Je potřeba nadále podporovat řadu oborů, aby se lidé mohli věnovat tomu, čemu chtějí,“ uvedl na předvolební akci náměstek primátorky Petr Dolínek, který je číslem jedna na pražské kandidátní listině ČSSD.


Poslanecký klub ODS si zvolil vedení

24. října 2017 v 15:41

Občanští demokraté dnes na prvním zasedání poslaneckého klubu v novém složení zvolili vedení.

Jak zastavit v metropoli úbytek voličů? Pražská TOP 09 musí rychle najít kandidáta na primátora

22. října 2017 v 11:04

Ačkoli voliči v Praze zachránili účinkování TOP 09 v Poslanecké sněmovně i na další čtyři roky, přesto má pražská buňka strany o čem přemýšlet. Od voleb v roce 2013 ztratila v metropoli desítky tisíc voličů. Příští rok se konají komunální volby a pravicová strana by v pražském zastupitelstvu...

Petr Fiala: Nenechte svůj hlas náhodě. Hlas pro ODS nepropadne, bude slyšet

19. října 2017 v 17:11

Občanští demokraté dnes završili několikaměsíční kampaň před nadcházejícími sněmovními volbami. Na Malostranské náměstí z celé republiky dorazily dodávky Modré vlny, které v uplynulých týdnech projely celou republiku. V Kaiserštejnském paláci přednesl předseda ODS Petr Fiala svou poslední...

ČSSD je garantem sociálních jistot pro všechny, říká kandidát v Praze Jan Smetana

19. října 2017 v 16:29

Živnostník Jan Smetana je na pražské kandidátní listině ve volbách do Poslanecké sněmovny číslo 15. Dlouholetý člen sociální demokracie odpověděl v předvečer voleb na pár otázek týkajících se jeho kandidatury.

Další články
Nahoru