dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražský život

Kampa ve znamení dětských atrakcí i her pro psí mazlíčky

Zítra od 15 do 18 hodin proběhne v parku Kampa Rodinné KAMPování pro všechny. Celou událost spolupořádá Městská část Praha 1, Městská policie Praha 1, Sbor dobrovolných hasičů Prahy 1 a organizace S kočárkem Prahou a nejen tou a Sport bez předsudků.  

„Praha 1 se snaží své občany neustále překvapovat a chystat jim krásné akce, na kterých se mohou pobavit, vzdělat se a setkat se také se svými blízkými,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

„Jsem rád, že po vydařeném Rodinném odpoledni na Žofíně a také doprovodném programu v rámci akce S kočárkem Prahou, můžeme letos pozvat občany na další krásnou rodinnou akci – Rodinné KAMPování pro všechny,“ řekl radní pro kulturu Prahy 1 Jan Krejčí.

Rodinné KAMPování pro všechny nabídne bohatý program. Na své si přijdou rodiče, prarodiče, děti i psí mazlíčci. Pro děti bude připraven skákací hrad, balónky, soutěže a dárky. Budou si moci nechat namalovat na obličej nejrůznější pohádkové, zvířecí i rostlinné motivy a sami také předvedou své umělecké dovednosti ve výtvarném koutku, který připravil Sdružení výtvarníků Karlova mostu. V kreativní dílně Jany Červinkové si budou moci vyzkoušet navlékání korálků a foukání maxi bublin.

U paní Červinkové se pak rodiče mohou zúčastnit workshopu zdravého přebalování a látkových plen. Připravena je pro ně i soutěž o nový moderní kočárek, a to u stánku organizace S kočárkem Prahou a nejen tou.

Majitelé psů, malých i větších, si budou moci vyzkoušet agility a svým čtyřnohým mazlíčkům pořídí i drobné pamlsky.

Na rodinné události v centru Prahy si budou moci všichni kromě připraveného občerstvení i opéct špekáčky. Atmosféru celého odpoledne zpříjemní živá hudba. Rodinné KAMPování pro všechny je celé odpoledne zdarma a každý návštěvník u vstupu do parku z Říční ulice, dostane také zdarma deku, kterou si může v parku rozložit.
rodinne-kampovani-nahled


Další články
Nahoru