dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Krásné motorky a ženy o víkendu v Letňanech
Půvabné ženy a silné motorky k sobě patří. Foto: www.bvv.cz/motosalon/

Krásné motorky a ženy o víkendu v Letňanech

Silné stroje a krásné ženy jsou k vidění na probíhajícím Mezinárodním veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon 2013, jehož již čtvrtý ročník vrcholí o víkendu na letňanském výstavišti.

Veletrh, největší svého druhu ve střední Evropě, předvádí reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabízí přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí.

Jsou zde prezentovány Honda, Yamaha, Harley Davidson a další značky.
Organizátoři lákají i na atraktivní doprovodné programy. Na veletrhu se uskuteční několik zajímavých autogramiád. V sobotu v 11.30 a 15 hodin to bude autogramiáda Karla Abrahama.

V 13 hodin bude podpisová akce vicemistra ČR v motokrosu Petra Bartoše, ve stejný čas proběhne autogramiáda slavných motokrosařů a světových medailistů ze sedmdesátých let Antonína Babrovského, Jaroslava Falty, Jiřího Churavého a Zdeňka Velkého, v 15 hodin pak známého motocyklového cestovatele a novináře Jaroslava Šímy.

Na 17. hodinu si přichystal cestovatelskou přednášku o Islandu Milan Kopečný.

Po oba dny je připravena v dvouhodinových intervalech Kaskadérská show Crazy Day, které se v některých případech zúčastní i čtyři jezdci najednou. V sobotu ve 13 a 15:30 odhalí své půvaby při módní show modelky. 

motohouse V neděli se uskuteční v 10 hodin autogramiáda známého free style závodníka Petra Piláta. Pro příchozí je připraveno několik soutěží.

V sobotu je v Letňanech otevřeno od 10 do 20 hodin, v neděli od 10 do 17 hodin. Základní vstupné je 180 korun.


Další články
Nahoru