Dnes Středa - obcasny-dest 3°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 2°C
Středa 1. 2. 2023
Svátek má Hynek
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Kam v Praze za originální zábavou?
Pražský životKomerční sdělení
Jednou z nejoblíbenějších pražských únikovek je Upíří hrobka. Foto: unikovehryvpraze.cz

Kam v Praze za originální zábavou?

Praha je město zábavy. A to nejen klasických druhů zábavy jako jsou koncerty, hudební kluby nebo sportovní utkání, které najdeme kdekoliv. Mnohdy tady najdeme ojedinělé možnosti si vyzkoušet tematické druhy zábavy, které bychom jinak mnohdy ani neměli šanci vyzkoušet.  

V dnešním článku vám přineseme rovnou dva tipy na to, jaké zajímavé aktivity můžete v Praze najít a zároveň se u nich královsky pobavit. 

Originální a propracované únikové hry

Fenomén únikových her není příliš starý a naopak se dá říct, že se v našich podmínkách víceméně postupně rozrůstá. Pravdou je, že únikové hry se množí ve velkých číslech a mnohem častěji najdete únikové hry i v menších městech.

Naše hlavní město nabídne ohromnou spoustu možností. Únikové hry v Praze najdete v různém obtížnostním i skupinovém provedení a především s odlišnými tématy. Jednou z nejoblíbenějších je úniková hra Upíří hrobka, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Patří do kategorie únikových her, které v sobě pojí tradiční pojetí s inspirací ve filmech a hrách. Kdokoliv tak miluje temné prostředí, zapeklité hádanky, žíly plné adrenalinu a pochopitelně hororové prostředí. Dostane možnost v rámci této únikové hry proniknout do tajemství starověké Prahy.

Hokejová síň slávy zabaví malé i velké

Hokej jako zábava, je v České republice ohromně rozšířený. Víceméně v každém kraji si můžete užít hokejová utkání od amatérských soutěží po profesionální extraligu. Hokejová síň slávy ale dokáže nabídnout spoustu zábavy pro pravé nadšence. 

Mimo spousty memorabilií hokejové historie, je totiž součástí hokejové síně slávy ohromná spousta atrakcí. Můžete si tady vyzkoušet trénink s pomocí virtuální reality. Není problém si ani zabruslit na syntetickém ledu a za zmínku rozhodně stojí také střelba na branku s přesným radarem. Úžasné je, že se ve všech disciplínách můžete porovnávat s profesionálními hráči současnosti i minulosti.


Dětské skupiny v Praze 4 otevřou dveře veřejnosti

Dnes ve 21:57

Informace o provozu dětských skupin Kotorská a Rabasova v Praze 4 mohou rodiče získat 8. a 9. března.

Praha 6: Využijte služeb poradenského místa ve Skleňáku zdarma

Dnes v 17:21

Poradit nebo pomoci s tím, jak se vyrovnat s rostoucími životními náklady, potřebují v současné době i lidé, kteří to nikdy před tím nepotřebovali. Praha 6 pro ně připravila poradnu zdarma.

Zažijte Fakultu dopravní ČVUT v Praze na vlastní kůži

Dnes v 16:43

Zažijte Fakultu dopravní (FD) ČVUT v Praze na vlastní kůži, to je vzkaz současných studentů fakulty směrem ke středoškolákům. Studenti pražské Dopravky hrají hlavní roli na připravovaném Dnu otevřených dveří, který se koná 3. února v budově Horská v Praze 2, od...

Dezinformační sondy Marie Koldinské: Veřejné debaty v Kampusu Hybernská

Včera v 07:46

Univerzita Karlova v Kampusu Hybernská organizuje cyklus veřejných debat nad problematikou dezinformací. Cílem této řady je umožnit komunikaci mezi aktéry akademické i mimoakademické sféry a vytvořit prostor pro objevování společných možností obrany před rozšiřováním dezinformačních...

Farmářské tržiště se vrací na Rašínovo nábřeží

30. ledna 2023 ve 14:55

V sobotu 4. února zde najdete malé výrobce, farmy a biofarmy, lokální a sezonní zeleninu, s ovoce, byliny, pečivo, maso, uzeniny, mléčné výrobky a domácí vajíčka.

První den na farmářském tržišti Kubáň

29. ledna 2023 ve 20:05

Farmářské tržiště Kubáň v sobotu 4. února zahájí sezonu sousedským opékáním špekáčků na otevřeném ohni v ocelovém koši aneb „Wurst kunst“.

Vyšší odborná škola publicistiky v Praze otevře dveře

29. ledna 2023 v 11:11 | Aktualizováno 30. ledna 2023, 12:25

Vyšší odborná škola publicistiky v Praze pořádá 7. a 21. února Dny otevřených dveří. Všechny zájemce o denní i kombinované studium uvítají pracovníci školy ve Spálené ulici 14 v učebně číslo 311.       

Pololetní prázdniny v Praze 6

27. ledna 2023 v 17:46

Dům Dětí a Mládeže v Praze 6 otevře dveře pro školní děti v době pololetních prázdnin a nabídne různé druhy činnost, jako hry v klubu, turnaj v šipkách, rytmohraní, divadlo, zookoutek, výtvarné dílny, netradiční sporty, 3D tisk, počítačová herna a mnoho dalšího.

V Green Table se dozvíte, kam putuje oblečení ze sbírky

27. ledna 2023 v 11:10

Novoroční sbírka oblečení a doplňků Nadačního fondu Veolia, která probíhá v Green Table Na Florenci 15 v Praze 1, představí kde a komu pomůže oblečení, které jste přinesli.

Policisté uspořádali sbírku pro děti

26. ledna 2023 v 09:36

Příslušníci Speciální pořádkové jednotky Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy již šestnáctým rokem uspořádali sbírku pro dětské oddělení.

Natáčejte a hlaste se. Začíná Antifetfest 2023

24. ledna 2023 v 17:17

Antifetfest aneb Jde to i jinak! 2023 je soutěžní festival amatérských filmů s tematikou rizikového chování, určený dětem a mládeži ze školských zařízení a nízkoprahových klubů pro děti a mládež.

Další články
Nahoru