Dnes Čtvrtek - polojasno 29°C
Zítra Pátek - bourky 27°C
Čtvrtek 30. 6. 2022
Svátek má Šárka
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Kam v Praze za originální zábavou?
Pražský životKomerční sdělení
Jednou z nejoblíbenějších pražských únikovek je Upíří hrobka. Foto: unikovehryvpraze.cz

Kam v Praze za originální zábavou?

Praha je město zábavy. A to nejen klasických druhů zábavy jako jsou koncerty, hudební kluby nebo sportovní utkání, které najdeme kdekoliv. Mnohdy tady najdeme ojedinělé možnosti si vyzkoušet tematické druhy zábavy, které bychom jinak mnohdy ani neměli šanci vyzkoušet.  

V dnešním článku vám přineseme rovnou dva tipy na to, jaké zajímavé aktivity můžete v Praze najít a zároveň se u nich královsky pobavit. 

Originální a propracované únikové hry

Fenomén únikových her není příliš starý a naopak se dá říct, že se v našich podmínkách víceméně postupně rozrůstá. Pravdou je, že únikové hry se množí ve velkých číslech a mnohem častěji najdete únikové hry i v menších městech.

Naše hlavní město nabídne ohromnou spoustu možností. Únikové hry v Praze najdete v různém obtížnostním i skupinovém provedení a především s odlišnými tématy. Jednou z nejoblíbenějších je úniková hra Upíří hrobka, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Patří do kategorie únikových her, které v sobě pojí tradiční pojetí s inspirací ve filmech a hrách. Kdokoliv tak miluje temné prostředí, zapeklité hádanky, žíly plné adrenalinu a pochopitelně hororové prostředí. Dostane možnost v rámci této únikové hry proniknout do tajemství starověké Prahy.

Hokejová síň slávy zabaví malé i velké

Hokej jako zábava, je v České republice ohromně rozšířený. Víceméně v každém kraji si můžete užít hokejová utkání od amatérských soutěží po profesionální extraligu. Hokejová síň slávy ale dokáže nabídnout spoustu zábavy pro pravé nadšence. 

Mimo spousty memorabilií hokejové historie, je totiž součástí hokejové síně slávy ohromná spousta atrakcí. Můžete si tady vyzkoušet trénink s pomocí virtuální reality. Není problém si ani zabruslit na syntetickém ledu a za zmínku rozhodně stojí také střelba na branku s přesným radarem. Úžasné je, že se ve všech disciplínách můžete porovnávat s profesionálními hráči současnosti i minulosti.


PVK: Aktivujte si službu SMS-INFO

Dnes v 07:50

Pražské vodovody a kanalizace doporučují na dobu dovolených zákazníkům aktivaci služby SMS-INFO. Díky ní dostanou zdarma na svůj mobilní telefon informace o aktuálním dění v pražské vodohospodářské infrastruktuře.

Praha 6 propojuje generace a opět nabízí studentské bydlení v DPS Šlejnická

Dnes v 07:32

Projekt na podporu mezigeneračního soužití v Praze 6 pokračuje. Výhodné studentské bydlení v domě s pečovatelskou službou (DPS) po roce radnice znovu nabízí s tím, že bytovaný student se zároveň bude starat o volnočasový program pro místní seniory.

Škola a školka Weberova v Košířích slaví čtyřicet pět let

Včera v 18:57

Základní škola Weberova v blízkosti nemocnice Homolka oslavila společně s rodiči a pamětníky 45 let od jejího otevření. Žáci i rodiče připravili oslavu zaměřenou tematicky na kulturu z různých zemí světa a nezapomnělo se ani na Ukrajinu. Různorodá taneční vystoupení a scénky s bohatou kostýmní...

Petřínská rozhledna a Nová radnice se zahalí do modré barvy

Včera ve 13:57

Petřínská rozhledna bude v rámci zahájení předsednictví ČR v Radě EU nasvícena do modré barvy ve čtvrtek 30. června od 22 hodin. Nasvícena bude také budova Nové radnice na Mariánském náměstí.

Vycházka po Malostranském hřbitově

28. června 2022 ve 12:17

Spolek Malostranský hřbitov zve na komentovanou vycházku po Malostranském hřbitově, která se koná v sobotu 2. července od 14 hodin. Sraz je u náhrobku biskupa Leopolda Thuna-Hohensteina.

V opatřeních ke snížení energetické náročnosti budov pokračuje Praha 2

26. června 2022 ve 13:47

Druhá městská část pokračuje v realizaci celého systému opatření v rámci managementu hospodaření s energiemi. Ještě před zahájením topné sezóny radnice zajistí chemické čištění topných systémů v objektech spravovaných městskou částí, čímž sníží energetickou náročnost budov a ušetří na celkových...

Další články
Nahoru