dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Kam s ním? Zloděj schoval odmontovaná kola ve křoví
Auto po nájezdu zloděje už na první pohled nevypadlo pojízdně. Foto: archiv MP Praha

Kam s ním? Zloděj schoval odmontovaná kola ve křoví

V neděli krátce před půl pátou ráno přijala hlídka strážníků z čtvrté městské části telefonické oznámení, že v okolí ulice Na Lánech se má pohybovat muž silnější postavy, který odmontovává kola ze zaparkovaného auta.

V křižovatce ulic Na Rolích a Na Návrší strážníci skutečně objevili auto s odmontovanými koly a rozbitým pravým zadním okénkem. Poblíž se pohyboval muž odpovídajícího popisu a něco schovával ve křoví.

„Kdy na něj hlídka promluvila, lekl se a začal utíkat. Byl však dostižen v nedaleké Pekárenské ulici, kde se snažil schovat,“ popsala noční události mluvčí strážníků Jana Přikrylová.

odmontovane-kolo-ve-krovi-nahled Vzápětí byl však chycen a přiveden zpět na místo události. Tam ukázal strážníkům křoví, kam schoval odcizená kola. Poblíž auta bylo nalezeno– několik klíčů, nůžky a sada nářadí.

Zbytek „nádobíčka“ ukrýval přímo na svém těle. Když byl prohledáván, zda u sebe nemá zbraň, nalezli strážníci několik telefonů a šroubováku.

Navíc měl v kapsách pět sáčků s krystalickou látkou. „Je to pervitin,“ přiznal se. Kvůli podezření z několika trestných činů si ho převzala „do péče“ Policie ČR.


Autor: Lukáš Plecháček

Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru