dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Advent v Praze

Juwana Jenkins zazpívá v Jazz Dock klubu pro Ranou péči Eda

Charismatická zpěvačka Juwana Jenkins vystoupí dnes od 22 hodin v pražském klubu Jazz Dock, kde vzdá hold největším bluesovým legendám. Koncert se zpěvačka rozhodla věnovat neziskové organizaci Raná péče EDA, která tak bude mít příležitost Juwaně Jenkins poděkovat za dlouhodobou spolupráci a veřejnost blíže seznámit s činností rané péče v Čechách. 

„Neznám mnoho osobností, které by se charitativní činností věnovaly s takovým nasazením. O to víc si spolupráce s Juwanou vážíme, jelikož nám poskytuje dlouhodobou a pravidelnou podporu, a to zcela nezištně,“ říká ředitelka Rané péče EDA Petra Mžourková.

Jazz Dock nabídne energický zpěv, pronikavý zvuk foukací harmoniky, nářek kytary a neutuchající rytmus.

Juwana Jenkins a Her Mojo Band divákům představí svůj bluesový „all stars“ projekt, který dokáže zaujmout nejen jejími původními skladbami, ale také výběrem převzatého repertoáru od těch nejlepších králů, královen a legend blues.

Klub se snaží přesvědčit Čechy, že chodit pravidelně na dobrou muziku je skvělý nápad. Tomu odpovídá také cena vstupného. Cena pro dospělé je 150 Kč, 110 Kč pro mládež a seniory.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru