dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - snih
2°C
Víkendové tipyKomerční sdělení

JůTubeři v OC Letňany

Přidali se k boji proti rakovině prsu a 15. října budete mít jedinečnou příležitost potkat se s vašimi oblíbenými JůTubery.

Na své tour po Česku a Slovensku totiž zavítají i do Obchodního centra Letňany.

A na koho se můžete těšit?: Stejk, HouseBox, Makyna016, Pedro, Vlada Videos. Akci, která začíná už od 11 hodin, moderují kluci z MadBros.

Charitativní projekt Měsíc v růžové v OC Letňany připomíná důležitost prevence a boje proti rakovině prsu. Od 1. října jsou pro návštěvníky připraveny poradenské dny, prezentace Mamma HELP centra, divadelní LIVE show, autogramiády osobností, módní přehlídku podzimních a zimních outfitů známých značek a sportovní zážitky.

ja-jutubr-nahled  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program celého měsíce najdete na webových stránkách obchodního centra Letňany – www.ocletnany.cz, na stránkách www.mesicvruzove.cz, nebo na facebooku, kde jsou ty nejaktuálnější informace.

Čtěte také:

Podzim v OC Letňany bude růžový


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru