dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Junior Park na koupališti Džbán

O víkendu, 28. a 29. května, otevře své brány nový zábavní park pro děti i rodiče. Junior Park nabídne spoustu outdoorových aktivit pro malé, větší i dospělé návštěvníky na koupališti Džbán. Těšit se můžete na jedinečné venkovní trampolíny, zábavné atrakce, a skluzavky, jaké jste ještě neviděli.

V Junior Parku se platí jednorázové vstupné pro osoby s výškou nad 90 cm. Za žádné další atrakce se neplatí. Střídat atrakce, herní prvky, skákat, hopsat a užívat si můžete kolikrát jen budete chtít a libovolně dlouho, prostě dokud vás to bude bavit. Pro rodiny s dětmi je připraveno extra zvýhodněné vstupné.

V areálu Junior Parku najdete kromě zábavy také relaxační a odpočinkové zóny. Pokud chcete, doneste si vlastní deky a piknikové koše, park je vám plně k dispozici. Na návštěvníky čeká pestrá nabídka občerstvení i přímo na místě.

Milovníky motorů a kol potěší nabídka čtyřkolek, elektro vozítek, mini biků, pro děti je připravena dětská autoškola, Segwaye, Hoverbordy a celá řada motorizovaných překvapení.

Junior Park má otevřeno každý den, až do konce září. Provozní doba je 9 až 20 hodin.


Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru