Dnes Pátek - jasno 11°C
Zítra Sobota - oblacno 11°C
Pátek 22. 10. 2021
Svátek má Sabina
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Koronavirus

Jste v hmotné nouzi a potřebujete roušky? Radnice pomůže

Začátkem února dostala radnice Prahy 13 darem deset tisíc jednorázových ústních roušek od společnosti DispoMask Czech a distribuuje je nejrizikovějším skupinám obyvatel, seniorům a sociálně znevýhodněným občanům.

„Rádi podpoříme potřebné v hmotné nouzi bez ohledu na věk. Kdo si chodíte pro potravinovou pomoc, dostanete automaticky spolu s ní. Klienti domácí zdravotní péče či pečovatelské služby, dostanete na vyžádání od služby. Ostatní, klidně mi napište a domluvíme se na předání ústenek či na další formě pomoci.,“ vyzvala radní Aneta Ečeková Maršálová na svých FB stránkách.


Autor: TZ, red

Praha 7 zajistila další vakcíny pro seniory

16. října 2021 v 07:13

Očkování 3. dávkou na Sedmičce probíhá u praktických lékařů a na Poliklinice Prahy 7. Radnice v tomto týdnu rozvezla do ordinací praktických lékařů 1000 vakcín Pfizer. Sloužit budou jako 3. dávka pro očkování seniorů a pacientů s chronickým onemocněním. 

S očkováním třetí dávkou vakcíny pomůže v domovech seniorů opět i mobilní očkovací tým

7. října 2021 v 11:28

Magistrát ve spolupráci s Českým červeným křížem a Městskou poliklinikou Praha obnovuje projekt a mobilní očkovací tým aktuálně znovu objíždí s vakcínami zařízení pro seniory. Cílem je zvýšit ochranu místních klientů, a to v co nejdřívějším termínu.

Voliči v karanténě s covidem-19 mohou v Praze hlasovat z auta, nebo přímo z domova

4. října 2021 v 09:05

Magistrát Prahy zajistil před blížícími se volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR možnost několika zvláštních způsobů hlasování pro lidi v karanténě nebo pro ty, kteří se nakazili koronavirem.

Další články
Nahoru