dnes
Pondělí - skorojasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Jste připraveni na prodejní shon o Vánocích? Proberte vše s experty ze zahraničí!
O své dlouholeté zkušenosti a užitečné tipy se podělí řada expertů. Foto: Neklo

Jste připraveni na prodejní shon o Vánocích? Proberte vše s experty ze zahraničí!

Tento týden se v pražském hotelu Amarilis koná první oficiální setkání Koruna BYZNYS KLUBU, který založila společnost NEKLO. Ve středu 9. listopadu od 16 hodin můžete diskutovat o tom, jak zvýšit zisky vaší firmy či e-shopu z vánočních nákupů. O své dlouholeté zkušenosti a užitečné tipy se podělí řada zahraničních expertů. Koruna BYZNYS KLUB chce propojovat znalosti českých a zahraničních majitelů, ředitelů a top manažerů podnikajících v e-commerce oblasti. 

Opravdu si myslíte, že jste na nával zákazníků v období od černého pátku do Vánoc připraveni?

terehov-nahled Právě toto téma přijde na úvod otevřít Igor Bondarenko, Head of Business Development ve společnosti Neklo, který se specializuje na funkčnost a testování zabezpečení webových aplikací.

UI/UX tipy a triky na zvýšení zisků s pomocí správného svátečního designu webu zase představí Eugene Terehov, vedoucí týmu pro vývoj Java software z Neklo-Mobile.

Dopisy pro Ježíška
Jaký je návod na zázračný předvánoční emailingový marketing? To přijde odtajnit Haiman Benyamin, CEO německé společnosti Mailfrog a Key Account manažer firmy XQueue, která se zaměřuje na e-mailový marketing.

benyamin-nahled

V Koruna BYZNYS KLUBU vystoupí také Sergey Sundukovsky, americký specialista ruského původu, který studoval informační technologie na University of California nebo v Liverpoolu. Má zkušenosti s více než 50 projekty v oblasti IT a e-commerce. V USA pomáhal rozjet několik start-upů a mezi jinými založil společnost Technofella, která nabízí poradenství startupům i středně velkým firmám. V Praze Sundukovsky nastíní tipy pro hladký průběh prodejního procesu.

sundokovski-nahled

„Cílem našeho klubu, který sídlí v Praze, je propojování zajímavých lokálních a zahraničních představitelů byznysu. Smyslem klubu je výměna marketingových strategií a budování úzké partnerské spolupráce zejména v oblasti e-commerce. Klub proto bude pořádat pravidelná měsíční setkání, která budou vždy zaměřena na jedno konkrétní téma,“ vysvětluje Maxim Mironěnko, COO společnosti NEKLO, která stojí za vývojem úspěšné e-commerce platformy Magento.

Členství v Koruna BYZNYS KLUBU je pouze pro zvané. „Abyste se mohli stát členem klubu, musíte buď zažádat o členství a doložit, že jste skutečným majitelem firmy, nebo získat pozvánku od již registrovaného člena. Členství je zdarma,“ dodává Mironěnko.

Zájemci o účast se mohou registrovat na internetových stránkách: http://korunaclub.cz/.

Program:
16:10    Přehled klubových novinek – Igor Bondarenko (VP of Koruna BYZNYS KLUB)
16:40    Prodej během svátků – Igor Bondarenko (VP of Koruna BYZNYS KLUB)
17:10    UI/UX tipy a triky – Eugene Terehov (Neklo)
18.00    Zázračný návod na sváteční emailový marketing  – Haiman Benyamin (XQueue)
18.30    Vedení s rozumem: tipy pro hladký průběh prodejního procesu – Sergey Sundukovsky
19.30    Networking

Hotel Amarilis, Štěpánská 613/18, Praha 1.

Společnost NEKLO poskytuje technické řešení se zaměřením na vývoj softwaru a vysoce zatížené webové projekty, aplikace a vývoj mobilních platforem a dodává také integrované e-commerce řešení. Poskytuje celou škálu služeb softwarového vývoje, od programování a designu mobilních aplikací až po IBeacon řešení a vývoj Magento rozšíření.

Společnost vytvořila široké portfolio unikátních webových stránek na platformě Magento společnostem v Severní Americe, Evropě i regionu CIS. Dnes NEKLO nabízí plné nasazení Magento, služby údržby včetně vývoje na zakázku, Megento SpeedUP! a Magento 2 migration.
Další články
Nahoru