dnes
Pondělí - obcasny-dest
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Jste na sladké? Prague Cake Festival si nemůžete nechat ujít
V ceně vstupenky je 7 degustačních porcí. Foto: praguecakefestival.cz

Jste na sladké? Prague Cake Festival si nemůžete nechat ujít

Milovníci dortů, zákusků, koláčů, muffinů, cupcakes, makronek, dezertů a delikates si přijdou na své na druhém ročníku Prague Cake Festivalu v sobotu 17. září od 10 do 20 hodin v hotelu Pyramida.

Na jednom místě najdete pečlivě vybrané vystavovatele, kteří připraví to nejlepší ze svých sladkých specialit, představí všechny možné druhy zákusků, za nimiž stojí stovky různých chutí, různých způsobů příprav, různých filozofií a různých ingrediencí.

Na své si přijdou příznivci klasických českých zákusků, francouzských specialit, trendy raw chutí, ale také mlsouni s bezlepkovou dietou.

V ceně vstupenky je 7 degustačních porcí a mimo degustací mohou návštěvníci zakoupit zboží přímo od vystavovatelů za zvýhodněné festivalové ceny.

Kromě dobrot čeká návštěvníky bohatý doprovodný program, který se bude točit, jak jinak, kolem světa dortů a sladkostí. Zapojit se budete moci do soutěží o sladké ceny a organizátoři nezapomněli ani na nejmenší návštěvníky.

Hotel Pyramida najdete na adrese Bělohorská 24, Praha 6 (hned u zastávky Malovanka).

Vstupenky můžete zakoupit jednak v předprodeji v síti GoOut, ale také přímo na místě konání akce v hotovosti. Vstupenky v předprodeji můžete získat na: https://goout.cz/cs/listky/prague-cake-festival-2016/ion/. Více informací ZDE.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru