dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Jsme tříletí! Pražský patriot vstupuje do dalšího roku existence, fungujeme i díky vám
Server Pražský patriot funguje už třetí zimu. Foto:archiv

Jsme tříletí! Pražský patriot vstupuje do dalšího roku existence, fungujeme i díky vám

Přesně před třemi lety, 1. února 2013, jste si mohli přečíst první články na serveru www.prazskypatriot.cz. Malý nezávislý projekt Pražský patriot se nejen udržel, ale rostoucí počet čtenářů svědčí o tom, že Pražského patriota baví číst čím dál tím víc lidí. Moc si toho v redakcí vážíme. Ať už u nás hledáte tip na víkend, pro své děti, rodiče, chcete se dozvědět, co je nového v kultuře, jak rozhodují volení zástupci na radnicích nebo co vás čeká v MHD, každý jste u nás vítán. I díky vaší podpoře rosteme a jedeme dál!

Od 1. února  2013 jsme k dnešnímu dni publikovali přes  20 000 článků a zpráv, stovky fotogalerií, máme 13 400 fanoušků na Facebooku. Děkujeme!

Jsme moc rádi, že se podílíte na tvorbě serveru www.prazskypatriot.cz tím, že posíláte do redakce své tipy, fotografie, ale i připomínky a upozornění na chyby. Každým emailem od vás se zabýváme, odpovídáme na něj. Jestli vás totiž baví Pražský patriot, nás baví být v kontaktu s vámi.

Také si vážíme toho, že jste aktivní na našem facebookovém profilu, sdílíte články, hojně nad nimi diskutujete. Ačkoli máte na diskusních fórech často zcela rozdílné názory, snažíte se inteligentně argumentovat, nesnižujete se k vulgaritám. I za to děkujeme.

V průběhu dosavadní existence Pražského patriota jsme server průběžně inovovali, přinášeli nové rubriky. V tomto trendu budeme dále pokračovat.

Vážíme si také větších i menších společností, kterým stojí za to na serveru Pražský patriot inzerovat. A i když víme, že reklama často čtenářům překáží, vězte, že pro nás je to jediný zdroj financování. Když nám někdy prokliknete jakýkoli reklamní banner, budeme vděčni. U drtivé většiny bannerů se reklama otevírá v samostatném okně, takže článek nikam nezmizí.

Děkujeme za přízeň, budeme se nadále snažit, abyste byli v „Praze v obraze“.

Za redakci Jan Puci, spoluzakladatel a šéfredaktor www.prazskypatriot.cz


Další články
Nahoru