dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražské krimi

Jsem Karel IV., buzerantům nic neřeknu

Během noci na neděli byli strážníci přivoláni k zaparkovanému autu do Zámečnické ulice v Hloubětíně. Skupinka osob hlasitým křikem a hudbou rušila spánek rezidentů okolních domů.

Strážníci v autě našli několik osob, které si pouštěly nahlas hudbu a bavily se u ní. Na výzvu, aby předložili doklady, jeden muž reagoval slovy: „Nic vám neřeknu, vy buzeranti, nic se mnou neuděláte, jmenuju třeba Karel IV. a narodil jsem se v 15. století.“

Pak se dal na útěk. Jeden člen hlídky ho po několika metrech doběhl a za použití hmatů a chvatů sebeobrany zpacifikoval. Protože se dotyčný pokusil o další útěk, byla mu přiložena ještě pouta.

Na to začal hystericky křičet, že je zraněný, ale na dotaz hlídky nebyl schopen uvést, o jaká zranění se jedná. Když strážníci začali volat na tísňovou linku rychlé záchranné služby, muž řekl, že žádné ošetření nepotřebuje, že chtěl být jen zajímavý a dělal si legraci.

Jednáním třiadvacetiletého muže se nyní budou zabývat úředníci správního orgánu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru