dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražský sport

Jóga nad Prahou

Prázdninové lekce jógy přímo na střešní travnaté terase OC Nový Smíchov s příjemným uvolněním a protažením na zeleném trávníku s nebem nad hlavou připravil Dům jógy.

Cvičí se každé pondělí a čtvrtek od 18:00 do 19:30 hodin.

Pondělí 18:00 – 19:30 – Hatha jóga

Čtvrtek 18:00 – 19:30 – Powerjóga

Vstup na terasu je uprostřed nejvyššího podlaží OC Smíchov (mezi dvěma restauracemi) a sraz všech zájemců o cvičení je nejpozději v 17:55.

Podložky si vezměte vlastní, převléci se můžete na vedlejších toaletách nebo přijďte již ve cvičebním úboru.

Zvýhodněné prázdninové vstupné je 100 korun, platba proběhne přímo na místě u lektorky.

Místo na lekci je vhodné si předem rezervovat buď online v rezervačním systému Domu jógy Anděl, nebo na recepci (tel: 608636877), kapacita je omezena.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru