dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Pražský sport

Jóga nad Prahou: Letní lekce přímo na střešní travnaté terase OC Nový Smíchov

Prožijte svá letní odpoledne příjemným uvolněním a protažením na zeleném trávníku s nebem nad hlavou. Letní lekce jógy přímo na střešní travnaté terase OC Nový Smíchov probíhají od 2. června každé úterý a čtvrtek od 18:15 do 19:45 hodin.

Zbavte se stresu, bolesti zad i špatné nálady

Cvičit budete různé styly jógy s různými lektorkami. Aktuální druh lekce a jméno lektorky bude vždy zveřejněno v rezervačním systému Domu jógy Anděl. Tam si taky své místo na lekci rezervujte online, kapacita je omezena a bylo by škoda přijít zbytečně. Rezervace je možná též na recepci, tel.: 608636877.

Vstup na terasu je uprostřed nejvyššího podlaží OC Smíchov (mezi dvěma restauracemi přímo naproti Ugovy salaterie) a sraz všech zájemců o cvičení je nejpozději v 18:10, kdy vás služba OC pustí a zamkne. Pozdějším příchozím tedy už nebude vstup umožněn.

Podložky si vezměte vlastní, převléci se můžete na vedlejších toaletách nebo přijďte již ve cvičebním úboru.

Zvýhodněné prázdninové vstupné je 100 korun, platba proběhne přímo na místě u lektorky, vezměte si proto přesnou částku.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru