dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

Jménem zákona stůj! Na výzvu se rozběhl

Včera dopoledne přijalo operační středisko Obvodního ředitelství městské policie Praha 2 oznámení, že se v domě v Legerově ulici nachází neznámý muž, který poškodil kovové zábradlí a snaží se je odcizit.

Během několika málo minut byla hlídka na místě, kde ji kontaktovala oznamovatelka, která označila podezřelého muže. Ten už odcházel směrem k ulici Tyršova. Strážníci se za mužem ihned vydali. Na výzvu: „Jménem zákona stůj!“, dotyčný nereagoval a dal se na útěk. Strážníci ho dostihli a pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě. Muž měl u sebe černý kufr a tašku, ve kterém strážníci našli kusy rozbitého zábradlí z místa činu. Hlídka pak muže předala Policii ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru