dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
13°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
12°C
Pražský život

Jižní Město oslavuje a v září zve na Dny Prahy 11

Letošní oslavy jedenácté městské části budou trvat tři dny a konat se budou na obvyklém místě, v parku u Chodovské tvrze.

dny-prahy-11-2020

 

Během oslav uslyšíte muziku napříč žánry. Na velkém pódiu v parku zahraje Kamelot, Michal Prokop a jeho Framus Five, Ivan Hlas Trio i Ambroš ladies orchestra nebo Lollipopz.

Těšit se můžete na přehlídku Integrovaného záchranného systému s dynamickými ukázkami i přehlídkou koní. Nebude chybět zábava a program pro nejmenší – pohádky, tvořivé dílny i sportovní hry.

 


Začátkem listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

Včera v 11:45

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další slevy pro živnostníky chystá Praha 1

28. října 2020 v 18:07

Provozovny ze sítě občanské vybavenosti, kulturní zařízení anebo provozovny veřejného stravování budou z rozhodnutí radnice Prahy 1 zařazeny mezi subjekty, které od ní od listopadu na dobu 6 měsíců obdrží padesátiprocentní slevu na nájemném. Sleva se bude týkat provozoven v nebytových prostorech...

Praha 4 chce zlepšit park na Fidlovačce, oslovila veřejnost

27. října 2020 v 08:34

Park Na Fidlovačce je krajinářsky cennou, přesto poměrně málo využívanou parkovou plochou ve správě městské části Praha 4. To chce radnice změnit a vypsala anketu pro veřejnost.

Další články
Nahoru