dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Jízda v protisměru, šeptání, kličkování po silnici. V Praze zadrželi opilé a zdrogované řidiče
Ilustrační foto: freeimages

Jízda v protisměru, šeptání, kličkování po silnici. V Praze zadrželi opilé a zdrogované řidiče

Dva hodně opilé řidiče a jednoho šoféra pod vlivem omamných a psychotropních látek zadrželi pražští strážníci o uplynulém víkendu.

První případ zaznamenali v pátek večer, kdy byli přivoláni do Sinkulovy ulice v Praze 4, kde opilá řidička se svým offroadem nabourala do dalších zaparkovaných aut. Když přijela hlídka na místo, žena se svým autem kličkovala po silnici. Při dechové zkoušce nadýchala dvě promile.

Další nehodu způsobil opilý řidič včera večer. V ulici Komunardů v Praze 7 narazil do sloupu veřejného osvětlení. Z řidiče byl cítit alkohol, špatně artikuloval. Strážníkům ani nic nezapíral a k pití před jízdou se přiznal. Orientační dechovou zkouškou ještě „trumfnul“ páteční hříšnici. Přístroj mu naměřil 2,78 promile.

Poslední případ zaznamenala hlídka strážníků z Prahy 10 v neděli v noci, kdy v okolí Petrohradské ulice spatřila osobní auto, jehož řidič jel v protisměru.

Řidič se choval zmateně, dával znamení o změně směru jízdy a přesto jel rovně. Po zastavení šeptal a měl znatelně rozšířené zornice. Že by byl pod vlivem omamných a psychotropních látek? Toto podezření potvrdil pozitivní test na drogy.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru