Dnes Pátek - mlha 12°C
Zítra Sobota - oblacno 13°C
Pátek 1. 3. 2024
Svátek má Bedřich
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Jízda pěší zónou pod vlivem, tři zákazy řízení a propadlá technická

Osobního auta, které vjelo na Václavské náměstí pěší zónou, si všimla hlídka z Prahy 1. Na výstražné světelné a zvukové signály k zastavení řidič nereagoval. Při zablokování směru jízdy pak narazil do zadní části vozidla městské policie, kterému poškodil plast a odrazky.

Po vystoupení z vozu začal čtyřiatřicetiletý řidič, z kterého byl cítit alkohol, strážníky urážet a vyzývat na souboj, až nakonec skončil v poutech. Jeho tvrzení, že řídil spolujezdec, snadno vyvrátil záznam kamerového systému. Muž odmítal dechovou zkoušku i lékařské vyšetření. Lustrace navíc odhalila, že má tři zákazy řízení a platnost technické kontroly vozu skončila na jaře 2021. Po omezení na osobní svobodě byl předán státní policii.


Autor: Alo

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru