dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Pražský sport

Již zítra se koná první ze tří snídaní pro cyklisty

Na třech cyklisticky frekventovaných místech v Praze se bude zítra, ve čtvrtek 23. dubna, a dále 27. a 28. dubna, konat akce „Snídaně pro cyklisty“. Tato akce má motivovat cyklisty ke každodennímu využívání bicyklu pro cestu do zaměstnání a připojení se ke kampani Do práce na kole.

Snídaně se budou konat od 7:30 hodin až do rozdání připravených snídaní, max. však do 9:00 hodin na třech místech: Rohanském nábřeží (před Hlávkovým mostem); Podolském nábřeží (u křížení s Podolskou) a na Kampě (jižní část).

Projíždějící budou pozváni ke krátkému zastavení a občerstvení. Cyklisté od pořadatelů akce obdrží snídaňový balíček a drobné propagační materiály Hlavního města Prahy.

Přesná místa (ani čas) v rámci výše uvedených lokalit nechtějí organizátoři předem zveřejnit, neboť jejich snahou je projíždějící cyklisty, kteří trasou pravidelně dojíždějí ráno do práce, překvapit a potěšit.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru