dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Jiřina Anna Jandová představí v televizi svůj nový videoklip k singlu Raketoplán
Záběr z animovaného videoklipu Raketoplán. Foto: You Tube

Jiřina Anna Jandová představí v televizi svůj nový videoklip k singlu Raketoplán

Raketoplán, to je název nového singlu z posledního alba Jiřiny Anny Jandové. Album se jmenuje V muzeu lásky.

V současné době vznikl k písni videoklip, který se pohybuje na pomezí nadsázky a zasnění, a to vše v animovaném stylu a v režii Matěje Pichlera. Jiřina Anna videoklip představí dnes premiérově v České televizi v pořadu „Sama doma“, který začíná ve 12:30 hodin.

„Raketoplán je pro mě oddechová písnička, která má v sobě nostalgii a zároveň pozitivní sílu a jsem velmi ráda, že se publiku líbí, jak je patrné z dosavadních koncertů,“ uvedla zpěvačka. V případě Jiřiny Anny se jedná se o první animovaný videoklip.

Třetí autorské CD „V muzeu lásky“, na kterém singl Raketoplán najdete, vyšel na sklonku loňského roku. Album tehdy pokřtili Felix Slováček, Láďa Hruška a Vladimír Brabec. „Já už moc do společnosti nechodím, ale s Jiřinkou jsme se seznámili při natáčení jednoho pořadu a účast na jejím velkém večeru jsem ji tenkrát přislíbil,“ prozradil po říjnovém křtu v zákulisí legendární herec.

Videoklip můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=A5Vy3WKXRWw&feature=player_embedded


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru