dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Jiříku, pusinko, kde jsi? Kde asi! Hodně podezřelá žena je prozradila

Podezřelé chování ženy, která chodila mezi zaparkovanými automobily v centru Prahy, upoutalo pozornost strážníků z Prahy 1. Hlídka nakonec odhalila muže podezřelého z vloupání do jednoho z automobilů.

V úterý v jednu hodinu ráno prováděla autohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost v ulici Opletalova, kde si všimla ženy, která chodila mezi zaparkovanými vozidly.

Strážníkům se chování ženy zdálo podezřelé i proto, že žena opakovaně volala: „Jiříku, pusinko, kde jsi?“. Poté se zastavila u dodávky se zahraniční poznávací značkou a přes přední okno do něj koukala. Když následně z dodávky od spolujezdce vystoupil neznámý muž, aniž by ji uzamkl, strážníci zakročili.

Hlídka dvojici vyzvala k předložení dokladů. Když se strážníci muže zeptali, co ve vozidle dělal, muž nedokázal odpovědět a tvrdil, že vozidlo patří kamarádovi. Poté se přiznal, že se do vozidla vloupal. Protože muž začal být navíc agresivní, hlídka mu přiložila služební pouta a pro podezření ze spáchání trestného činu ho předala Policii ČR. Ta si celou věc převzala k dalšímu opatření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru