dnes
Úterý - skorojasno
23°C
zítra
Středa - prehanky-dest
21°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
23°C
Pražské krimi

Jiříku, pusinko, kde jsi? Kde asi! Hodně podezřelá žena je prozradila

Podezřelé chování ženy, která chodila mezi zaparkovanými automobily v centru Prahy, upoutalo pozornost strážníků z Prahy 1. Hlídka nakonec odhalila muže podezřelého z vloupání do jednoho z automobilů.

V úterý v jednu hodinu ráno prováděla autohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost v ulici Opletalova, kde si všimla ženy, která chodila mezi zaparkovanými vozidly.

Strážníkům se chování ženy zdálo podezřelé i proto, že žena opakovaně volala: „Jiříku, pusinko, kde jsi?“. Poté se zastavila u dodávky se zahraniční poznávací značkou a přes přední okno do něj koukala. Když následně z dodávky od spolujezdce vystoupil neznámý muž, aniž by ji uzamkl, strážníci zakročili.

Hlídka dvojici vyzvala k předložení dokladů. Když se strážníci muže zeptali, co ve vozidle dělal, muž nedokázal odpovědět a tvrdil, že vozidlo patří kamarádovi. Poté se přiznal, že se do vozidla vloupal. Protože muž začal být navíc agresivní, hlídka mu přiložila služební pouta a pro podezření ze spáchání trestného činu ho předala Policii ČR. Ta si celou věc převzala k dalšímu opatření.


„Héfaistosové“ dopadeni: Neskutečná hloupost dvou mladíků, toto mozek nepobere. A ještě se na vše dívali!

Dnes ve 12:46

Kriminalisté třetího policejního obvodu z druhého oddělení obecné kriminality v minulých dnech realizovali případ pod pracovním názvem Héfaistos. Jednalo se o dopadení dvou mužů, kteří jsou podezřelí ze zapálení 11 kontejnerů v Mochovské ulici v Hloubětíně z 8. května tohoto...

Strážníci s policisty nalezli v železničním koridoru ženu s duševní poruchou. Hrozila sebevraždou

Včera v 17:11

V pátek odpoledne přijali strážníci z Prahy 9 vyhlášení pátrání po mladé ženě s duševní poruchou, která vyhrožovala sebevraždou. Protože se žena měla pohybovat v okolí železničního koridoru směrem na Třeboradice, bylo na místo vysláno několik hlídek pražské městské policie a...

Šedesát tisíc za čtyřicet vteřin! Ano, i toto se vám při roztržitosti může v Praze stát

Včera ve 14:07

Policisté z místního oddělení Karlín se zabývají případem zatajení věci. Poškozený si vybral v bankomatu na Sokolovské ulici v Praze 8 šedesát tisíc korun, ale tyto peníze si zapomněl odebrat a odešel.

Mladík na ulici prodával vylomenou autonavigaci a mobilní telefon

14. května 2018 ve 12:00

Mladý muž snažící se prodat mobilní telefon a zjevně vylomenou autonavigaci upoutal pozornost strážníků. Protože muž nedokázal doložit, jak k věcem přišel, hlídka ho předala Policii ČR.

Sáhni na mě a budu řvát ještě víc. Ty nevíš, kolik mám známých na kriminálce, ti vás vyřídí. S ženou nastal problém, muselo to jít po zlém

14. května 2018 v 07:53

Při prověřování oznámení týkající se potyčky lidí bez domova u fotbalového stadionu si strážníci z Prahy 3 všimli ženy, která odpovídala popisu osoby hledané Policií ČR. Kontrolou dokladů a evidence hledaných osob se potvrdilo, že se nemýlili. Z tohoto důvodu ženě oznámili, že bude předvedena na...

Další články
Nahoru