dnes
Úterý - zatazeno
2°C
zítra
Středa - jasno
3°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
1°C
Pražské krimi

Jiříku, pusinko, kde jsi? Kde asi! Hodně podezřelá žena je prozradila

Podezřelé chování ženy, která chodila mezi zaparkovanými automobily v centru Prahy, upoutalo pozornost strážníků z Prahy 1. Hlídka nakonec odhalila muže podezřelého z vloupání do jednoho z automobilů.

V úterý v jednu hodinu ráno prováděla autohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost v ulici Opletalova, kde si všimla ženy, která chodila mezi zaparkovanými vozidly.

Strážníkům se chování ženy zdálo podezřelé i proto, že žena opakovaně volala: „Jiříku, pusinko, kde jsi?“. Poté se zastavila u dodávky se zahraniční poznávací značkou a přes přední okno do něj koukala. Když následně z dodávky od spolujezdce vystoupil neznámý muž, aniž by ji uzamkl, strážníci zakročili.

Hlídka dvojici vyzvala k předložení dokladů. Když se strážníci muže zeptali, co ve vozidle dělal, muž nedokázal odpovědět a tvrdil, že vozidlo patří kamarádovi. Poté se přiznal, že se do vozidla vloupal. Protože muž začal být navíc agresivní, hlídka mu přiložila služební pouta a pro podezření ze spáchání trestného činu ho předala Policii ČR. Ta si celou věc převzala k dalšímu opatření.


innogy: Pozor na falešné plynaře. Častým terčem jsou především senioři

8. února 2018 ve 14:41

V průběhu ledna letošního roku byli na několika místech v České republice zaznamenáni podvodníci, kteří se vydávají za pracovníky innogy. Zaměřují se zejména na starší občany a pod záminkou kontroly plynoměru či plynového kotle se snaží dostat do bytu. Ve spolupráci s Policií České republiky bylo...

Další články
Nahoru