dnes
Čtvrtek - jasno
10°C
zítra
Pátek - jasno
7°C
pozítří
Sobota - jasno
7°C
Pražské krimi

Jiříku, pusinko, kde jsi? Kde asi! Hodně podezřelá žena je prozradila

Podezřelé chování ženy, která chodila mezi zaparkovanými automobily v centru Prahy, upoutalo pozornost strážníků z Prahy 1. Hlídka nakonec odhalila muže podezřelého z vloupání do jednoho z automobilů.

V úterý v jednu hodinu ráno prováděla autohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost v ulici Opletalova, kde si všimla ženy, která chodila mezi zaparkovanými vozidly.

Strážníkům se chování ženy zdálo podezřelé i proto, že žena opakovaně volala: „Jiříku, pusinko, kde jsi?“. Poté se zastavila u dodávky se zahraniční poznávací značkou a přes přední okno do něj koukala. Když následně z dodávky od spolujezdce vystoupil neznámý muž, aniž by ji uzamkl, strážníci zakročili.

Hlídka dvojici vyzvala k předložení dokladů. Když se strážníci muže zeptali, co ve vozidle dělal, muž nedokázal odpovědět a tvrdil, že vozidlo patří kamarádovi. Poté se přiznal, že se do vozidla vloupal. Protože muž začal být navíc agresivní, hlídka mu přiložila služební pouta a pro podezření ze spáchání trestného činu ho předala Policii ČR. Ta si celou věc převzala k dalšímu opatření.


Audi srazilo dívku, policie hledá svědky

Dnes ve 13:09

Ve čtvrtek 8. listopadu se okolo 17. hodiny stala v Praze 9 na Černém mostě v křižovatce ulic Ocelkova a Generála Janouška dopravní nehoda, při které se střetlo Audi Q7 s nezletilou dívkou.

Noční Prahou projížděl pod vlivem alkoholu

13. listopadu 2018 ve 13:32

Osobního auta, které vyjelo z protisměru z ulice U Bulhara, si všimla autohlídka městské policie z Prahy 1 dnes v ranních hodinách. Strážníci pojali podezření, že je řidič pod vlivem alkoholu. Třicetiletý cizinec byl po zastavení nervózní a byl z něj cítit alkohol.

Policie obvinila z pokusu vraždy matku kojence nalezeného v mrazu

12. listopadu 2018 v 15:16

Pražská policie obvinila z pokusu o vraždu ženu, která podle nich nechala letos v únoru své šestitýdenní dítě venku v mrazu. Podchlazeného kojence nalezl v Čiklově ulici v Praze 4 podnikatel Filip Slovák, který za jeho záchranu získal ocenění.

Ve stanici metra zkolaboval muž

12. listopadu 2018 v 11:59

Při cestě do služby si strážník Hlídkového útvaru v sobotu ráno všiml na nástupišti stanice metra Černý Most skupiny osob kolem ležícího muže. Ten nejevil známky života, a proto se strážník zapojil do poskytování první pomoci.

Vlak ve Vysočanech usmrtil mladíka

12. listopadu 2018 v 11:18

Ve stanici Praha – Vysočany dnes ráno vlak srazil a usmrtil čtyřiadvacetiletého muže. Podle mluvčí pražské záchranné služby Jany Poštové muž utrpěl závažná poranění, která nebyla slučitelná se životem.

Trampolínové centrum asi někdo zapálil úmyslně

10. listopadu 2018 v 17:58

Včerejší požár trampolínového centra ve Vysočanech byl založen úmyslně, oznámila dnes policie. „Doohledání místa požářiště je v tuto chvíli ukončeno se závěrem, že požár byl založen úmyslně,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Agresivní opilec napadl strážníky

8. listopadu 2018 ve 12:21

Další případ agresivního opilce zaznamenali strážníci z Prahy 6 v úterý večer na konečné stanici Divoká Šárka. Muž skončil s pouty na rukou a jeho chováním se budou zabývat úředníci správního orgánu.

Opilého řidiče prozradilo zdeformované kolo

8. listopadu 2018 ve 12:17

Strážníci zadrželi opilého řidiče, prozradila ho nejistá jízda a zdeformované přední kolo. Muž nadýchal bezmála jedno a půl promile.

Ukopl zrcátko u zaparkovaného auta

6. listopadu 2018 v 15:06

V pondělí večer přijali strážníci z Prahy 13 oznámení, že v na parkovišti nákupního centra ve Skandinávské ulici, neznámý mladík ukopl zrcátko u zaparkovaného předváděcího vozidla. Strážníky kontaktoval pracovník bezpečnostní služby a udal hlídce popis pachatele a směr, kterým...

Nehoda u Běchovic. Hasiči vyprostili řidiče z auta

6. listopadu 2018 ve 12:37

Dnes od 6:50 hodin zasahovaly tři jednotky pražských hasičů na Štěrboholské spojce u sjezdu na Běchovice, ve směru na Černý Most, u dopravní nehody nákladního a osobního auta.

Další články
Nahoru