dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Letní Praha

Jiří Stránský: Zázraky přírody

Na ploše několika set čtverečných metrů v prostorách Staroměstské radnice shlédnete zcela nové a doposud nezveřejněné fotografie, pořízené na cestách po celém světě za poslední dva roky. Na velkoformátových obrazech budete mít možnost obdivovat krásy severského Norska, drsného Skotska, západního pobřeží USA nebo krajinářsky velice atraktivního Nového Zélandu. Určitě nebudou chybět ani motivy z našich luhů a hájů.

Fotograf Jiří Stránský se věnuje především krajinářské fotografii, kde na divokých a civilizací ještě neobjevených místech hledá ideální kompozice a světlo. Při svých cestách již projel mnoho zemí blízkých i exotických.

Od roku 2005 se věnuje focení profesionálně a od roku 2008 je také členem Asociace profesionálních fotografů. K největším úspěchům patří udělení neakademického titulu QEP evropskou federací fotografů a vítězství v prestižní soutěži Evropský profesionální fotograf roku, kde v roce 2010 získal v kategorii Krajina 1. místo jako historicky první Čech. Už mnoho let pořádá workshopy u nás i v zahraničí a pořádá mnoho autorských výstav.

Výstava potrvá do 11. 8. a otevřeno je po: 11 – 18, út – ne: 9 – 18.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru