dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Advent v Praze

Ježíšek už byl štědrý

Policisté včera dopoledne navštívili centrum pro děti s mentálním a kombinovaným postižením v Alžírské ulici v Praze 6. Cíl jejich „mise“ byl jediný, předat zástupcům tohoto centra finanční dar. Jednalo se konkrétně o částku 10 000 Kč, na kterou se skládali v průběhu celého roku všichni policisté z místního oddělení.

Podle mluvčího Tomáše Hulana se k této částce dobrali tak, že každý s policistů jednou měsíčně přispěl částkou 30 Kč do společné pokladny. Takové počínání zhodnotil vedoucí oddělení slovy „částka v řádu desetikorun je pro jednotlivce zanedbatelná, avšak v součtu může udělat velikou radost“, a to se zjevně podařilo.

Ředitelka centra „Paprsek“ deklarovala, k čemu obdržené peníze využijí. Zakoupí za ně přístroj „Go Talk“, který bude přínosem především pro děti, kterým pomůže v komunikaci s okolím. Přístroj totiž za ně nahlas řekne, co děti chtějí právě dělat.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru