dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - snih
2°C
Ještěrky na Letné: Řidiči vysokozdvižných vozíků se utkají v různých disciplínách
Ilustrační foto: archiv

Ještěrky na Letné: Řidiči vysokozdvižných vozíků se utkají v různých disciplínách

Již devátý ročník unikátního závodu nejlepších „ještěrkářek a ještěrkářů“ z celé republiky se uskuteční v sobotu 3. září od 8:30 do 15 hodin na Letenské pláni. Soutěžící řidiči vysokozdvižných vozíků změří síly v náročných a pro diváky atraktivních disciplínách, které prověří jejich schopnost bezpečné a přesné manipulace, rychlost i koncentraci.

Už jste viděli, jak ovládá „ještěrku" ten nejlepší řidič z celé republiky nebo jak se hází balon do basketbalového koše za pomoci vysokozdvižného vozíku? Navíc se v této disciplíně závodníci pokusí zdolat i loňský rekord, o napětí a emoce tak nebude nouze.

Návštěvníci si budou moci užít i bohatý doprovodný program, například thajské masáže či horolezeckou stěnu. Děti se zase vyřádí třeba na trampolíně nebo na nafukovacích atrakcích. Vstup na akci, kterou zakončí koncert kapely Sto zvířat, je zdarma.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru