dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Ještěrky budou soutěžit na Letné, doprovodí je Žlutý pes
Ješťěrkáři musí prokázat schopnout dokázat s vysokozdvižnými vozítky divy. Foto: archiv

Ještěrky budou soutěžit na Letné, doprovodí je Žlutý pes

Osmý ročník soutěže řidičů vysokozdvižných vozíků Linde Ještěrka Cup 2015 se koná v sobotu 5. září od 8:30 do 17 hodin na Letenské pláni, naproti stadionu Sparty. Své síly si budou moci porovnat soutěžící ze 16 zemí. Připraven je program pro celou rodinu.

Závodníci budou jako každý rok soutěžit ve dvou kategoriích, a to v řízení čelního vysokozdvižného vozíku a retraku. Disciplíny prověří nejen jejich rychlost a přesnost, ale i dodržování pravidel bezpečnosti provozu.

Pro výherce závodu jsou připraveny zajímavé ceny a tři nejlepší postoupí do mezinárodního finále Stapler Cupu v německém Aschaffenburgu.

Ve finále mezinárodní soutěže Stapler Cup si budou moci porovnat své síly se soutěžícími z 16 zemí. Ještěrka Cupu se může zúčastnit každý, kdo vlastní platné oprávnění k manipulační technice a troufá si v náročných disciplínách poměřit své síly s ostatními závodníky.

Ještěrka Cup jako obvykle není akce určená jen pro řidiče vysokozdvižných vozíků, ale také pro celou rodinu, a i tento rok je pro vás připraven bohatý doprovodný program. Celým dnem vás bude provázet moderátorka Lucie Výborná a skupina Žlutý pes.

 

 

 


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru