dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Ještěrkáři si to opět rozdají na ostří svých vozíků
Ještěrkáři opět ukážou své dovednosti. Foto: archiv

Ještěrkáři si to opět rozdají na ostří svých vozíků

Sedmý ročník oblíbeného závodu vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2014, při kterém řidiči poměří své síly v netradičních disciplínách, se koná v sobotu 6. září. I letos se můžete těšit na zajímavou podívanou se zábavným programem.

Řidiči budou soutěžit v rychlosti a přesnosti manipulace s vysokozdvižnými vozíky, náročné disciplíny prověří jejich zručnost a zkušenosti zaručující bezpečnou a přesnou jízdu.

Tři nejúspěšnější postoupí na mezinárodní mistrovství týmů Stapler Cup 2014 v německém Aschaffenburgu, kde budou reprezentovat naši republiku jako český tým, a navíc se  kvalifikují i do prvního mistrovství světa jednotlivců.

Připraven je bohatý doprovodný program pro celou rodinu v podobě vystoupení skupiny Děda Mládek Illegal Band, návštěvníci si budou moci vyzkoušet jízdu na dvoukolkách Segway, projet si testovací jízdu s autem na CNG a zúčastnit se nejrůznějších soutěží.

Dětští fanoušci Ještěrka Cupu ocení skákací hrad a užijí si den plný her a zábavy. Ještěrka Cupem všechny provede moderátorka Lucie Výborná.

Linde Ještěrka Cup 2014 se koná v sobotu 6. září od 9 do 17 hodin na parkovišti před O2 Arenou v Praze 9. Akce bude stejně jako každý rok přístupná veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma.


Další články
Nahoru