dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Jen tak se opíral o vrata a čekal na kamarádku. V batohu měl dva šroubováky, klíče a štípací kleště

V sobotu ráno přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že v Moskevské ulici se u garážových vrat nachází muž a s kleštěmi v ruce se snaží otevřít garážovou roletu. Strážníci po příjezdu na místo uviděli mladíka, který se skláněl u garážových vrat.

Jakmile však hlídku zaregistroval, nasedl na kolo a dal se na útěk. Strážníci se za ním vydali a po krátkém pronásledování ho dostihli v Křeslické ulici. Mladý muž se před hlídkou ještě pokusil schovávat v plechovém přístavku místní ubytovny. Marně. Opět se pokusil o útěk.  Znovu pro mladíka bez úspěchu. 

Hlídka ho ztotožnila a na dotaz, co dělal u garáže, jim odpověděl, že se jen tak opíral o vrata a čekal na kamarádku. Na jméno „kamarádky“ si však nemohl vzpomenout. Muž následně z batohu vyndal kromě osobních věcí i dva šroubováky, několik klíčů a štípací kleště. Protože další hlídka strážníků zjistila, že garážová vrata jsou poškozena a nesou stopy pokusu o vloupání, strážníci podezřelého mladíka omezili na osobní svobodě. Celou věc si na místě převzala hlídka Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru