dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Jen pro otrlé: Podívejte se, jak vypadal byt po drsné partnerské hádce
Surovec měl agresivní opici, takto po jeho řádění vypadala ložnice. Foto: MP Praha

Jen pro otrlé: Podívejte se, jak vypadal byt po drsné partnerské hádce

Žena z městské části Řepy volala na linku tísňového volání ve středu krátce před půlnocí. Z bytu jejich sousedů se prý ozývá křik a rány. Na místo proto okamžitě vyjela autohlídka strážníků z Prahy 13.

Z domu právě vycházela žena, která se držela za hlavu, z níž jí crčela krev. Strážníkům řekla, že ji přítel hodil na roh skříně a ona si o ni rozbila hlavu. Nato vyšel z domu opilý muž a řekl, že je přítel zraněné ženy.

Jeden člen hlídky začal ošetřovat zraněnou ženu, druhý se „věnoval“ muži. Tomu se však to, že má počkat na příjezd státní policie, moc nelíbilo a začal strážníka slovně napadat.

„Protože výzva k uklidnění nepomohla, strážník ho zklidnil pomocí hmatů a chvatů sebeobrany. Dvaatřicetiletou ženu si potom do své péče převzali přivolaní záchranáři a čtyřiatřicetiletý muž skončil ,v péči´ státních policistů,“ sdělila mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

domaci-nasili-1-nahled


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru