dnes
Pátek - jasno
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražské krimi

Jen pro otrlé: Nová doba, nové zvyky. Zastala se kamaráda, dostala nakládačku

Strážníky z Prahy 7 oslovily voláním o pomoc tři mladé dívky, které na začátku uplynulého týdne ráno běžely Bubenskou ulicí za dvěma mladíky. Na strážníky volaly, ať je zastaví, neboť jeden z nich je měl fyzicky napadnout.

Hlídka muže doběhla. Kontrolou dokladů bylo zjištěno, že se jedná o devatenáctiletého a jednadvacetiletého mladíka. Poté, co na místo doběhly i dívky, strážníkům sdělily, že jeden z nich je měl před hudebním klubem v Praze 2 napadnout pěstí do obličeje.

Důvod? Slovně urážel jejich kamaráda. Dívka to popsala slovy: „Stoupla jsem si mezi ně, abych zamezila dalším urážkám svého kamaráda.“ Pak dodala, že dostala pěstí do obličeje, až upadla na zem, a poté jí měl agresor ještě nohou dupnout na hlavu.

O tom svědčil i čerstvý otok v jejím obličeji. Její kamarádka ještě uvedla, že když se pokusila mladíkovi v jeho počínání zabránit, dostala od něj facku i ona. Zraněné dívce se pak udělalo nevolno a strážníci jí museli přivolat záchrannou službu.

Jednadvacetiletý mladý muž se ke všemu přiznal a na svou „omluvu“ dodal, že slečnu udeřit nechtěl, že chtěl dát do nosu jejímu kamarádovi, který ho předtím urážel. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu strážníci mladíka omezili na osobní svobodě a předali přivolaným policistům k dalšímu opatření.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru