dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Jel na oji, skončil na psychiatrii

Ve středu odpoledne nasedl muž na tramvajové zastávce Anděl na zadní oj stojící tramvaje. Kolemjdoucí strážníci se k němu rozeběhli a vyzvali ho, aby z oje sesedl. Marně, na opakované výzvy nereagoval.

Tramvaj ze zastávky začala odjíždět směr Řepy. „Jeden ze strážníků se za ní rozeběhl a muže za pomoci hmatů a chvatů strhl z oje jedoucí tramvaje na zem. Díky profesionálnímu zákroku se muž nezranil,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Strážníci mu však museli následně přiložit pouta, protože je chtěl napadnout. I poté, co se zklidnil, bylo jeho chování velmi zmatené. Měl problémy s orientací a mluvil sám se sebou. Neměl u sebe žádné doklady.

Byl proto předveden na Policii ČR, kde bylo rozhodnuto o přivolání záchranky, která ho převezla na psychiatrii do nemocnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru